44,00 zł
Białe wino wytrawne, bardzo aromatyczne z nutami cytrusów oraz białych kwiatów. W ustach bardzo przyjemne, orzeźwiające z długim owocowym posmakiem. Podawać schłodzone.

59,00 zł
Wino o granatowo-wiśniowej barwie, bardzo intensywne aromaty przypraw, czarnych owoców, podkreślone mineralnością. W ustach mocne i mięsiste z nutami dojrzałych owoców.

99,00 zł
Wino o ciemnym wiśniowym kolorze, bardzo aromatycze z nutami wanilii, cynamonu, dymu oraz przypraw. W ustach potężne, o dobrej strukturze, z długim soczystym finiszem.

130,00 zł
Głęboki czerwony kolor, intensywne aromaty przypraw oraz nuty balsamiczne. W ustach kompleksowe i smaczne z nutami śmietany, suszonych śliwek, karmelu i czarnych owoców.

185,00 zł
Czerwone wino wytrawne o mięsistej budowie, rozbudowanym intensywnym bukiecie z aromatami dymnymi, przypraw, wanilii, kakao oraz nutą palonych ziaren kawy. W ustach eleganckie, intensywne, długi finisz z nutą dojrzałych owoców.

49,00 zł
Czerwone wino wytrawne o bardzo owocowej charakterystyce z aromatami truskawek, porzeczek, jagód oraz nutą eukaliptusa. W ustach świeże, aromatyczne z długim owocowym posmakiem.

45,00 zł
Różowe, półwytrawne wino musujące, o bardzo przyjemnym bukiecie z aromatami truskawek, fiołków oraz płatków róży. W ustach świeże i bardzo przyjemne. Podawać schłodzone.

59,00 zł
Białe wino musujące, wytrawne, robione metodą tradycyjną o wspaniałych aromatach dojrzałych białych owoców, migdałów oraz orzechów ziemnych. W ustach pełne, kompleksowe o idealnym balansie.

56,00 zł
Białe wino musujące o charakterystyce wytrawnej o bardzo przyjemnym bukiecie z aromatami białych kwiatów oraz dzikich ziół. W ustach kompleksowe, intensywne o dobrej strukturze.

45,00 zł
Półwytrawne, białe wino musujące o aromatycznym bukiecie z nutami dojrzałego jabłka oraz mięty. W ustach orzeźwiające i dobrze zbalansowane. Podawać schłodzone.

45,00 zł
Delikatnie musujące, czerwone wino, o bardzo przyjemnej rześkiej charakterystyce z nutami czerwonych owoców takich jak truskawki i czerwone porzeczki. W ustach idealnie zbalansowane, z przyjemnym owocowym finiszem.

57,00 zł
Białe wino wytrawne o wspaniałej mineralności oraz bukiecie pełnym aromatów cytrusowych i dojrzałych białych owoców. W ustach rześkie, aromatyczne z długim soczystym finiszem. Podawać schłodzone.

57,00 zł
Białe wino wytrawne, o intensywnym bukiecie z aromatami dojrzałych owoców, wanilii oraz dymu. W ustach pełne, aromatyczne, z długim finiszem. Podawać schłodzone.

39,00 zł
Białe wino wytrawne o bardzo przyjemnym bukiecie z aromatami gruszki, banana, ananasa z nutą trawy cytrynowej. W ustach intensywne i harmonijne. Podawać schłodzone.

45,00 zł
Delikatnie musujące wino o niebieskiej barwie!Otrzymywane w naturalny sposób, rozwija piękny bukiet z aromatami zielonego jabłka, gruszki, cytrusów, owoców egzotycznych podkreślonych nutą kwiatów akacji. W ustach świeże, lekkie, delikatnie słodkie.

48,00 zł
Ciemnoczerwona barwa, intensywny bukiet z aromatami czarnych owoców, kwiatu pomarańczy oraz nutą gorzkiej czekolady. W ustach pełne, okrągłe z długim soczystym finiszem.

48,00 zł
Głęboka granatowa barwa, bukiet rozwija aromaty czerwonych owoców, lukrecji, czarnego pieprzu z pojawiającą się w tle nutą dymną. W ustach świeże, jedwabiste z przeplatającą się nutką słodyczy.

48,00 zł
Piękna purpurowa barwa, rozbudowany bukiet z aromatami fiołków, kawy oraz przypraw. W ustach intensywne, dobrze zbalansowane oraz kompleksowe.

130,00 zł
Ciemnoczerwona barwa z granatowymi refleksami, bardzo przyjemny bukiet z aromatami czarnych i czerwonych jagód, przypraw, wanilii, banana oraz kakao, wszystko to zostało dopełnione przyjemną mineralnością. W ustach pełne z długim finiszem.

49,00 zł
Głęboka czerwona barwa, ekspresyjny bukiet z aromatmi jeżyn i śliwek przepleciony w tle nutą dymną. W ustach pełne, harmonijne, intensywne z długim owocowym posmakiem.

85,00 zł
Czerwone wino wytrawne, w zapachu dojrzałe czerwone jagody z nutami tostowymi, wanilii oraz ciemnej czekolady. W ustach pełne, jedwabiste z długim przyjemnym finiszem.

29,90 zł
Sangria jest słodkim i orzeźwiającym drinkiem, którego bazą jest wino w tym przypadku białe, by wzbogacić jej smak dodaje się soki owocowe naturalnego pochodzenia. Idealnie smakuje schłodzona z dodatkiem lodu.

29,90 zł
Sangria jest słodkim i orzeźwiającym drinkiem, którego bazą jest wino w tym przypadku czerwone, by wzbogacić jej smak dodaje się soki owocowe naturalnego pochodzenia. Idealnie smakuje schłodzona z dodatkiem lodu.

38,00 zł
Białe wino wytrawne, o bardzo przyjemnym bukiecie z aromatami cytrusów oraz białych kwiatów. Dobrze zbalansowane, przyjemne i pełne.

35,00 zł
Czerwone wino wytrawne o bardzo przyjemnym bukiecie z aromatami jagód, jeżyn oraz wanilii. W ustach intensywne, pełne z dobrze wyczuwalnymi taninami.

38,00 zł
Czerwone wino wytrawne z aromatami dojrzałych owoców wiśni, czerwonej porzeczki z dobrze wyczuwalną mineralnością. W ustach okrągłe, pełne smaku, intensywne z długim finiszem.

39,00 zł
Czerwone wino wytrawne, o bardzo przyjemnym bukiecie z aromatami czerwonych owoców oraz przypraw. W ustach bardzo żywe, lekkie i pełne.