42,00 zł
Ciekawy szczep z Piemontu. Barbera ma delikatną kwasowość, w kieliszku wyczuwalne jagody, dżem połączony nutami kwiatowymi. Wino jest pełne i długotrwałe. Polecane z czerwonym mięsem i serami.

53,38 zł
Plo de Maorou to nazwa winnicy, leżącej w regionie winiarskim Corbières. Jego obszar w większości pokrywa się z górzystym regionem o tej samej nazwie, rozciągającymi się w departamentach Aude i Pirenejów Wschodnich.

69,00 zł
Carménère ma ciemny, atramentowy kolor połączony intensywnymi aromatami dojrzałych czereśni, świeżych czerwonych owoców, przypraw i świeżych ziół. Taniny są dobrze zintegrowane tworząc doskonałą strukture w winie.

89,00 zł
Silver Palm Chardonnay pochodzi z Mendocino County i Alexander Valley. Aby zachować świeżość i balans owoców, Matt Smith fermentuje, i starzeje wino łącząc stali nierdzewną (63%) oraz neutralny dąb (37%). Wino ujarzmia nas swoimi aromatami gruszki, jabłka oraz kwiatów. 

185,00 zł
To perfekcyje chardonnay ukazuje swój prawdziwy character .

125,00 zł
Rocznik 2012 był doskonały. Obfity bukiet z przewagą czerwonych jagód, wiśni i innych leśnych owoców doskonale uzupełnia mineralna kwasowość, typowa dla regionu Santa Barbara.

194,80 zł
Klasowe wino pochodzące z Napa Valley jednego z najbardziej znanych regionów winiarskich na świecie.

145,00 zł
Starzone w beczkach z francuskiego i amerykańskiego dębu. Wyczuwalne niuanse nuty dębowej i wanilii.