595,00 zł
Wazza’s Block to spektakularna winnica ukryta za palmami w podregionie Seppeltsfield. To wino z kultowego bloku w pobliżu wsi łączy koncentrację czarnych owoców z przyprawami wspieranymi przez muskularną taninę.

589,00 zł
Głęboko-purpurowy kolor, Shiraz Heartbreak Hill oferuje orzeźwiający nos pokruszonych czereśni, czerwonych porzeczek i morwy z nutą prowansalskich ziół, anyżu i kozieradki.

89,00 zł
Chris Ringland Shiraz był jednym z najbardziej ulubionych australijskich win w ciągu ostatnich kilku lat, z ogromną koncentracją śmiałych, dojrzałych owoców. Chris Ringland, człowiek stojący za tak znanymi nazwiskami jak Three Rivers Shiraz, tworzy wino, które powstaje z dojrzałych winnic...

125,00 zł
Wino pełne delikatnych przypraw, borówki, pikantny pieprz z cudownym, bogatym smakiem w ustach. Wspaniały Shiraz który jest przykładem inspirowanego, nowoczesnego winiarstwa australijskiego.

49,00 zł
Mieszanka dwóch szczepów Cabernet Sauvignon i Merlota tworzy wino bardzo owocowym. Śliwka, fiołki i aromaty czarnej porzeczki z nutą cedru i przypraw.

85,00 zł
Celem tego wina jest pokazanie zalet klasycznego Rieslinga z EDEN VALLEY dla fanatycznych miłośników Rieslinga i początkujących. Wino pokazuje australijski styl, smak i balans owoców z kwasowością.

49,00 zł
Ciekawy australijski kupaż sauvignon i semillon. Aromaty cytrusów, papai i limonki. Wino orzeźwiające na podniebieniu z lekkim finiszem.