15,99 zł
Obecność aksamitnych tanin tworzy wyrazisty, rubinowy kolor. Delikatny posmak jerzyn kończy obfite zakończenie.

16,00 zł
Oficjalne wino musujące wyścigu kolarskiego Giro d'Italia. Orzeźwiające z przyjemnym bukietem owoców cytrusowych podkreślonym delikatną nutą eteryczną.

16,00 zł
Wino wytrawne z delikatną słodyczą, musujące z intensywnymi aromatami gruszki, zielonego jabłka przeplatane nutami kwiatowymi.

17,00 zł
Różowe wytrawne wino, delikatnie mususjące o bardzo przyjemnym owocowym bukiecie. W ustach pełne, soczyste idealne na groący dzień. Podawać schłodzone.

18,00 zł
Orzeźwiające, bardzo przyjemne wino musujące, delikatnie wytrawne. Bukiet bardzo kwiatowy, do tego wyraźnie wyczuwalne aromaty gruszki i pysznego złotego jabłka. Podawać schłodzone, idealne jako aperitif, świetnie sprawdzi się również jako partner do owoców morza. 

29,00 zł
Orzeźwiające, bardzo przyjemne wino musujące, delikatnie wytrawne. Bukiet bardzo kwiatowy, do tego wyraźnie wyczuwalne aromaty gruszki i pysznego złotego jabłka. Podawać schłodzone, idealne jako aperitif, świetnie sprawdzi się również jako partner do owoców morza. 

29,90 zł
Sangria jest słodkim i orzeźwiającym drinkiem, którego bazą jest wino w tym przypadku białe, by wzbogacić jej smak dodaje się soki owocowe naturalnego pochodzenia. Idealnie smakuje schłodzona z dodatkiem lodu.

29,90 zł
Sangria jest słodkim i orzeźwiającym drinkiem, którego bazą jest wino w tym przypadku czerwone, by wzbogacić jej smak dodaje się soki owocowe naturalnego pochodzenia. Idealnie smakuje schłodzona z dodatkiem lodu.

35,00 zł
Czerwone wino wytrawne o bardzo przyjemnym bukiecie z aromatami jagód, jeżyn oraz wanilii. W ustach intensywne, pełne z dobrze wyczuwalnymi taninami.

38,00 zł
Sprizzione to gotowy koktajl, którego składowymi są delikatnie musujące wino oraz likier typu Aperol. Idealny jako aperitif, podawać schłodzone. Wystarczy dodać kostki lodu, plaster pomarańczy i kotajl gotowy!

38,00 zł
Białe wino wytrawne, o bardzo przyjemnym bukiecie z aromatami cytrusów oraz białych kwiatów. Dobrze zbalansowane, przyjemne i pełne.

39,00 zł
Czerwone wino wytrawne, o bardzo przyjemnym bukiecie z aromatami czerwonych owoców oraz przypraw. W ustach bardzo żywe, lekkie i pełne.

40,00 zł
Czerwone wino półsłodkie, w którym dominują aromaty owocowe takie jak jeżyny, śliwki z delikatną nutą lukrecji. W ustach świeże i chupiące z przyjemną dobrze zbalansowaną słodyczą. Przyjemne z długim finiszem.

40,00 zł
Białe wino musujące, o bardzo przyjemnym bukiecie, z aromatami kwiatów akacji, białych owoców oraz nutami miodu. Bardzo przyjemne, orzeźwiające, z długim soczystym finiszem. Idealne jako aperitif, podwać schłodzone.

40,00 zł
Białe wino półsłodkie, o bardzo owocowym bukiecie z aromatami owoców tropkilanych, brzoskwiń oraz miodu. Świeże i bardzo przyjemne, wino na każdą okazję.

40,00 zł
Intensywność świeżych zapachów brzoskwini i moreli zakończona aromatycznym i słodkim posmakiem.

42,00 zł
Czerwone wino wytrawne z aromatami dojrzałych owoców wiśni, czerwonej porzeczki z dobrze wyczuwalną mineralnością. W ustach okrągłe, pełne smaku, intensywne z długim finiszem.

42,00 zł
Czerwone wino wytrawne o bardzo przyjemnym bukiecie z aromatami wiśni, czerwonych jagód, delikatnie podkreślonych nutą wanilii. Dobrze zbalansowane i eleganckie.

43,00 zł
Dolcetto to czerwony szczep winorośli, pochodzący z Włoch, uprawiany Piemoncie i w Ligurii. Wysokie plony Dolcetto sprawiają, że szczep ma niewielką ilość tanin i jest bardzo lekkie. Budową i smakiem przypomina typowe Beaujolais.

43,00 zł
Czerwone wino musujące o charakterystyce słodkiej z pięknymi aromatami wiśni, czereśni oraz truskawki, W ustach przyjemne, wyraziste z długim finiszem. Podawać schłodzone.

43,00 zł
Lunardi Pinot Grigio jest bardzo aromatyczne, owocowe z nutami kwiatowymi. Świeże i wytrawne, dokonale pasuje do zup warzywnych i grillowanych białych mięs. Bardzo rozpoznawalny szczep. Polecamy !

43,00 zł
Delikatne i wytrawne. Obecność aksamitnych tanin tworzy wyrazisty, rubinowy kolor. Delikatny posmak jerzyn kończy obfite zakończenie.

43,00 zł
Lunardi Cabernet Sauvignon jest owocowe, aromatyczne z przewagą leśnych owoców. Dobrze zaokrąglone, wytrawne. Czerwone mięsa, zupy, dojrzałe sery są z Cabernetem idealne.

43,00 zł
Owocowe, słodkie zapachy jabłek. Wino łagodne i dobrze zaokrąglone w ustach. Słomkowa barwa ze złotymi refleksami. Wino bardzo lekkie i delikatne. Polecamy Tagliatelle z pomidorami i oliwkami.

44,00 zł
Białe wino wytrawne, bardzo aromatyczne z nutami cytrusów oraz białych kwiatów. W ustach bardzo przyjemne, orzeźwiające z długim owocowym posmakiem. Podawać schłodzone.

44,00 zł
Intensywny czerwony kolor, aromat czerwonych owoców. W ustach jest miękkie, lekko intensywne i skoncentrowane. Lekki finisz.

45,00 zł
Słodkie wino musujące z wyczuwalnymi nutami moreli i brzoskwini. Posmak miodu z delikatnymi bąbelkami. Muscat idealnie pasuje z wypiekami i deserem.