53,38 zł
Plo de Maorou to nazwa winnicy, leżącej w regionie winiarskim Corbières. Jego obszar w większości pokrywa się z górzystym regionem o tej samej nazwie, rozciągającymi się w departamentach Aude i Pirenejów Wschodnich.

360,00 zł
Intensywny, ciemno-granatowy kolor. Wyczuwalne smaki ciemnej czekolady oraz dojrzałych ciemnych wiśni z delikatną nutą tostową. Wino masywne i wyważone na podniebieniu ujarzmia nas swoją harmonią i posmakiem nuty tytoniu i cynamonu.

275,00 zł
Ten unikalny i luksusowy zestaw degustacyjny trzech znaczących roczników Château Guiraud 1er Grand Crus classés de Sauternes pomoże Państwu odkryć wyjątkowe sekrety i tradycje jednego z najbardziej znanych francuskich win deserowych.

1 890,00 zł
Podczas gdy miłośnicy wina, kolekcjonerzy, właściciele Château, producenci i inni,  dyskutują, które wino jest najlepsze w swojej apelacji, istnieje tylko jedno na świecie, niepodwarzalnie najlepsze w regionie. Ten zaszczyt przypada  Château d’Yquem...

260,00 zł
Drugie wino Château Guiraud stworzone przez Xaviera Planty, enologa Château GUIRAUD od 1982 roku . Petit Guiraud to nowoczesny styl wina z wysoką przewagą Sauvignon Blanc (około jednej trzeciej) i Semillon.    

1 690,00 zł
Finezja i elegancja, typowa dla wielkich win z Margaux, są stałymi znakami towarowymi Château Palmer. Wina charakteryzują się miękkością i jedwabistą delikatnością.

1 670,00 zł
Styl Château Palmer jest głęboko osadzony w historii i oddaje charakter swojego terroir. Jest to styl ponad modą i trendami. Aby doświadczyć jego ponadczasowości, nie ma lepszego sposobu, niż próbować. Znowu i znowu.

155,00 zł
Guado al Tasso znajduje się około 80 km na południowy zachód od Florencji, w pobliżu średniowiecznego miasteczka Bolgheri. Il Bruciato jest młodszym bratem Gua - czy Al Tasso , w bardziej nowoczesnym stylu.

155,00 zł
Świetny produkt, zdobywca wielu nagród i wyróżnień. Wine Enthusiast Magazine oraz jeden z najlepszych krytyków winarskich James Suckling wysoko ocenili wino dając 90 punktów.

2 230,00 zł
Stylem i jakością przypomina wielkie, czerwone wina z regionu Pauillac we Francji. Jesteśmy dumni mając takie wino w swoim portfolio.

499,00 zł
Alter Ego ukazuje intensywne, chrupiące i soczyste owoce. Jest spontanicznym, nieskrępowanym winem, miękkim i okrągłym, gdy osiągnie swoją dojrzałość w beczce.

140,00 zł
Jest drugim winem stworzonym z nieco młodszych odmian winorośli niż jego starszy brat Château Camensac.

144,00 zł
Wino bardzo złożone. Znaczna zawartość tanin doskonale balansuje aromaty dojrzałych czerwonych jagód i jeżyn.