85,00 zł
Czerwone wino wytrawne, którego bukiet otwiera czysty aromat wiśni oraz przypraw, dopełniony nutami herbaty Earl Grey oraz wanilii. W ustach pełne z nutą soczystej czarnej wiśni oraz mokki z idealnie zintegorwanymi, miękkimi jedwabistymi taninami.

145,00 zł
Białe wino wytrawne, o bardzo przyjemnym bukiecie z aromatami owoców tropikalnych, cytrusowych z nutą karmelu oraz wanilii. W ustach pełne, owocowe i eleganckie.

189,00 zł
Czerwone wytrawne wino o fenomenalnym bukiecie z aromatami jeżyn, fiółków, goźdźików oraz kakao. W ustach wyczuwalne śliwki, ziarna kawy oraz czerwone porzeczki. Wino o niesamowitym balansie z jedwabistymi delikatnymi taninami o pięknym długim finiszu.

85,00 zł
Piękna, głęboka czerwona barwa, rozbudowany bukiet z aromatami jagód, czarnych porzeczek wsparty nutami ziemistymi oraz tytoniu. W ustach pełne, okrągłe z jedwabistymi, delikatnymi taninami oraz długim soczystym finiszem.

168,00 zł
Czerwone wino wytrawne bardzo wysokiej jakości o przyjemnym bukiecie z aromatami konfitury z jeżyn, kompotu wiśniowego, ciemnej czekolady, czerwonej lukrecji oraz wyraźną nutą opalanego drewna cedrowego. W ustach pełne, eleganckie z długim soczystym finiszem, taniny miękkie i jedwabiste.

85,00 zł
Białe wino wytrawne o bardzo intensywnie owocowym bukiecie z aromatami białej brzoskwini, grejpfruta, owoców tropikalnych z nutą mineralności oraz trawy cytrynowej. W ustach rześkie, świeże, bogate, z długim przyjemnym finiszem.

140,00 zł
Czerwone wino wytrawne o bardzo rozbudowanym bukiecie z aromatami wiśni, jeżyn, czarnej porzeczki z nutą kakao oraz przypraw. W ustach pełne z wyrażnymi akcentami czarnych owoców, miękkie, jedwabiste, z wyraźnie wyczuwalnymi taninami.

145,00 zł
Głeboki purpurowy kolor, aromaty czerwonych wiśni, malin, granatu z nutą tytoniową oraz tostową. W ustach żywe, owocowe z dobrze zarysowaną taniną, soczysty długi finisz.

289,00 zł
Głęboki rubinowy kolor, piękny bukiet z aromatami jeżyn, czarnych wiśni z nutami gałki muszkatołowej oraz białego pieprzu. W ustach pełne, eleganckie, dobrze zbalansowane z długim jedwabistym finiszem.

65,00 zł
Białe wino wytrawne o bardzo przyjemnym bukiecie z aromatami złotych jabłek, cytrusów oraz nutami kwiatowymi. W ustach pełne, orzeźwiające z długim jedwabistym finiszem.

65,00 zł
Białe wino wytrawne, o aromatycznym bukiecie dojrzałych owoców cytrusowych, nektarynek z wyraźnie wyczuwalną nutą mineralności. W ustach orzeźwiające, żywe z bardzo przyjemnym owocowym finiszem.

340,00 zł
Bardzo mocno skoncentrowane czerwone wino wytrawne o głębokiej purpurowej barwie z aromtami jeżyn, czerwonych śliwek, malin z nutami żurawiny, czarnej herbaty oraz nasion kolendry. W ustach potężne, dobrze zbalansowane z jedwabistym, długim finiszem.

159,00 zł
Czerwone wino wytrawne, o bardzo wysokiej koncentracji z aromatami, czarnej porzeczki, czarnej wiśni oraz konfitury jagodowej. W ustach kompleksowe, pełne, intensywne z soczystym owocowym finiszem.

440,00 zł
Czerwone wino wytrawne o wspaniałej koncentracji, bukiet wypełniony aromatami czarnej porzeczki, śliwki, rozmarynu, mięty zakończony delikatną nutą kakao. W ustach pełne, mocno zbudowane, z jedwabistymi taninami oraz bardzo długim finiszem.

59,50 zł
Czerwone wino wytrawne o zaskakująco aromatycznym bukiecie z nutami  jagody, śliwki, drewna cedrowego oraz przypraw. W ustach żywe, owocowe i pełne, z długim jedwabistym finiszem.

59,50 zł
Czerwone wino wytrawne, o bardzo żywym, owocowym bukiecie z nutami wiśni, śliwek oraz truskawek. W ustach owocowe, pełne, z długim delikatnym finiszem.

65,00 zł
Białe wino wytrawne, o bardzo przyjemnym bukiecie z aromatami owoców tropikalnych, cytrusowych z nutą karmelu oraz wanilii. W ustach pełne, owocowe i eleganckie.

85,00 zł
Czerwone wino wytrawne, o głębokiej purpurowej barwie, rozbudowanym bukiecie z aromatami jagód, jeżyn, z nutami ziemistymi oraz kawy. W ustach pełne, owocowe z dobrze zintegrowanymi jedwabistymi taninami.

85,00 zł
Białe wino wytrawne, o bardzo intensywnym bukiecie z aromatami cytryny, limonki, grejpfruta oraz pomarańczy. W ustach pełne, świeże, intensywnie owocowe z długim soczystym finiszem.

2 200,00 zł
Założona w 1995, Lokoya to kolekcja czterech różnych stylów Cabernet Sauvignon pochodzących z czterech różnych Apelacji Doliny Napa Valley w Kalifornii. Produkcja win jest ograniczona. Marka jest znana bardzo pożądana przez wielu wielbicieli wina. ROBERT PARKER 99-100 pkt !!! Świetny rocznik, z...

115,00 zł
We wszystkich winnicach La Crema grona są zbierane ręcznie. Winobranie odbywa się w tradycyjnym stylu, by uzyskane wino ukazało prawdziwy charakter szczepu jak i terroir. Bardzo prestiżowe chardonnay.

130,00 zł
Silver Palm Cabernet pochodzi z regionów Napa i Sonoma. Łączy góry, wzniesienia obsadzone najlepszymi gronami tworząc wino eleganckie, miękkie i bardzo stylowe. 

130,00 zł
Zinfandel to szczep, który jest niezwykle popularny i uprawiany w Kalifornii.  Silver Palm to jedna z winnic tworząca Zinfandela perfekcyjnie.

89,00 zł
Silver Palm Chardonnay pochodzi z Mendocino County i Alexander Valley. Aby zachować świeżość i balans owoców, Matt Smith fermentuje, i starzeje wino łącząc stali nierdzewną (63%) oraz neutralny dąb (37%). Wino ujarzmia nas swoimi aromatami gruszki, jabłka oraz kwiatów. 

185,00 zł
To perfekcyje chardonnay ukazuje swój prawdziwy character .

125,00 zł
Rocznik 2012 był doskonały. Obfity bukiet z przewagą czerwonych jagód, wiśni i innych leśnych owoców doskonale uzupełnia mineralna kwasowość, typowa dla regionu Santa Barbara.

125,00 zł
Kiedy La Crema została założona w 1979 roku, Russian River Valley był jedynym ważnym regionen Kalifornii w uprawie Pinot Noir i Chardonnay. Kilka pierwszych roczników La Crema było poświęconych nauce tajników uprawy winorośli w chłodnym klimacie i produkcji win.