59,00 zł
Wino wyraziste, pełne smaku i owocowych akcentów. Młode i zbalansowane. Nuty owoców tropikalnych i bardzo aromatyczne zakończenie.

55,00 zł
Chardonnay leżakuje na osadzie, co sprawia niesamowicie maślane, kremowe i orzechowe nuty.     Drobne, pieczone aromaty wspaniale harmonizują z lekko egzotycznymi owocowymi komponentami. 

57,00 zł
Świetnie wyważony, owocowy i ostry. Łagodnie zakończony.Owoce cytrusowe na nosie. Wino polecane z lekką kuchnią i sałatkami.

54,00 zł
Elegancki i klasyczny. Świetnie zbalansowany. Nuty słodkich dojrzałych białych owoców i delikatna kwasowość. Idealny z lekkimi daniami.

62,00 zł
Jeden z najbardziej ulubionych rieslingów rodziny Rieser. Bockgärten to pojedyncza parcela. Wino jest bardzo skoncentrowane na nosie i podniebieniu. wyczuwalna delikatna słodycz łącząca świeżą kwasowość.

59,00 zł
Na nosie dojrzałe jagody i delikatne kwiatowe nuty. Soczyste na podniebieniu, zioła i przyprawy. Delikatna ciemna jagoda, kompot śliwkowy i aromaty dojrzałych czereśni na finiszu.

125,00 zł
Owoce tropikalne i zioła w nosie, na podniebieniu maliny, cytrusy, ananasy, odrobina wanilii i miodu. Dobrze zbalansowana kwasowość.

58,00 zł
Świeże owoce jabłka, miodowy melon i odrobina dzikich ziół. Na podniebieniu soczysta, elegancka tekstura, aromaty białych owoców tropikalnych, kwasowość wyważona.

65,00 zł
Wino to ulega spontanicznej fermentacji i w pełni fermentuje w stali nierdzewnej, gdzie spędza rok lezakując na swoim dobrym osadzie. Wino bardzo dobrej jakości. Delikatnie mineralne.

255,00 zł
Białe wino słodkie o bardzo przyjemnym bukiecie z aromatami brzoskwini, papaji oraz miodu. W ustach pełne, dobrze zbalansowane z długim soczystym finiszem.

320,00 zł
Wino białe, słodkie, o bardzo złożonym bukiecie z aromatami suszonych owoców i miodu. W ustach pełne, idealnie zbalansowane z bardzo długim finiszem.

95,00 zł
Jasnożółty kolor ze srebrnymi refleksami. Aromaty dojrzałych moreli i brzoskwini przeplatane miodową i mineralną słodyczą. Wino klasa. Idealnie zastąpi deser lub Apéritif.

59,00 zł
Jedno z wielu doskonałych win stworzonych przez światowej klasy producenta Krachera.

59,00 zł
Wino bardzo przyjemne, stworzone przez jednego z najlepszych producentów na świecie, winnicę Weinrieder.

83,00 zł
Beerenauslese  to jedna z najwyższych kategorii niemieckich i austriackich win. Wina oznaczone tą kategorią produkowane są z najszlachetniejszych, wyselekcjonowanych winogron pokrytych  szlachetną pleśnią Botrytis cinerea.

44,28 zł
Gemischter Satz ma czysty, słomkowy kolor łączący aromaty owoców tropikalnych i nuty kwiatowej. Lekkość i słodki posmak podzielony świeżą kwasowością, przyjemnie kończy nasze doznania smakowe. Jest doskonałe z pikantnymi daniami lub jako apéritif.

52,40 zł
Jest lekki, wyważony, przeplatany delikatną słodyczą bardzo przyjemną dla podniebienia, typowy klasyk. Idealny do przystawek, wołowiny i kurczaka.