255,00 zł
Białe wino słodkie o bardzo przyjemnym bukiecie z aromatami brzoskwini, papaji oraz miodu. W ustach pełne, dobrze zbalansowane z długim soczystym finiszem.

320,00 zł
Wino białe, słodkie, o bardzo złożonym bukiecie z aromatami suszonych owoców i miodu. W ustach pełne, idealnie zbalansowane z bardzo długim finiszem.

49,00 zł
Słodkie wino o jasnożółtej barwie, bardzo intensywne aromaty białych kwiatów akacji, miodu oraz skórki cytrynowej. Bardzo intensywny smak.

45,00 zł
Słodkie wino musujące z wyczuwalnymi nutami moreli i brzoskwini. Posmak miodu z delikatnymi bąbelkami. Muscat idealnie pasuje z wypiekami i deserem.

95,00 zł
Jasnożółty kolor ze srebrnymi refleksami. Aromaty dojrzałych moreli i brzoskwini przeplatane miodową i mineralną słodyczą. Wino klasa. Idealnie zastąpi deser lub Apéritif.

59,00 zł
Jedno z wielu doskonałych win stworzonych przez światowej klasy producenta Krachera.

275,00 zł
Ten unikalny i luksusowy zestaw degustacyjny trzech znaczących roczników Château Guiraud 1er Grand Crus classés de Sauternes pomoże Państwu odkryć wyjątkowe sekrety i tradycje jednego z najbardziej znanych francuskich win deserowych.

145,00 zł
Eleganckie, czyste i zadziwiające. Wyczuwalne smaki brzoskwini i owoców cytrusowych balansuje mineralność. Długie wykończenie typowe dla win typu Auslese rodziny Selbach. Kieliszek rieslinga doskonale zastępuje deser.

1 890,00 zł
Podczas gdy miłośnicy wina, kolekcjonerzy, właściciele Château, producenci i inni,  dyskutują, które wino jest najlepsze w swojej apelacji, istnieje tylko jedno na świecie, niepodwarzalnie najlepsze w regionie. Ten zaszczyt przypada  Château d’Yquem...

260,00 zł
Drugie wino Château Guiraud stworzone przez Xaviera Planty, enologa Château GUIRAUD od 1982 roku . Petit Guiraud to nowoczesny styl wina z wysoką przewagą Sauvignon Blanc (około jednej trzeciej) i Semillon.    

40,00 zł
Intensywność świeżych zapachów brzoskwini i moreli zakończona aromatycznym i słodkim posmakiem.

83,00 zł
Beerenauslese  to jedna z najwyższych kategorii niemieckich i austriackich win. Wina oznaczone tą kategorią produkowane są z najszlachetniejszych, wyselekcjonowanych winogron pokrytych  szlachetną pleśnią Botrytis cinerea.

44,28 zł
Gemischter Satz ma czysty, słomkowy kolor łączący aromaty owoców tropikalnych i nuty kwiatowej. Lekkość i słodki posmak podzielony świeżą kwasowością, przyjemnie kończy nasze doznania smakowe. Jest doskonałe z pikantnymi daniami lub jako apéritif.

43,00 zł
Świeże wino, pełne owocowych aromatów miodu i moreli doskonale oddaje nasze doznania smakowe.