59,00 zł
Białe wino wytrawne, o bardzo przyjemnym bukiecie pełnym owoców cytrusowych oraz agrestu. Pełne, gładkie, wyraziste z bardzo długim soczystym finiszem. Podawać schłodzone.

275,00 zł
Ten unikalny i luksusowy zestaw degustacyjny trzech znaczących roczników Château Guiraud 1er Grand Crus classés de Sauternes pomoże Państwu odkryć wyjątkowe sekrety i tradycje jednego z najbardziej znanych francuskich win deserowych.

1 890,00 zł
Podczas gdy miłośnicy wina, kolekcjonerzy, właściciele Château, producenci i inni,  dyskutują, które wino jest najlepsze w swojej apelacji, istnieje tylko jedno na świecie, niepodwarzalnie najlepsze w regionie. Ten zaszczyt przypada  Château d’Yquem...

260,00 zł
Drugie wino Château Guiraud stworzone przez Xaviera Planty, enologa Château GUIRAUD od 1982 roku . Petit Guiraud to nowoczesny styl wina z wysoką przewagą Sauvignon Blanc (około jednej trzeciej) i Semillon.    

1 690,00 zł
Finezja i elegancja, typowa dla wielkich win z Margaux, są stałymi znakami towarowymi Château Palmer. Wina charakteryzują się miękkością i jedwabistą delikatnością.

140,00 zł
Głęboko rubinowy kolor połączony zmysłowym bukietem czerwonych owoców z delikatnymi taninami, tworzy obfity posmak w naszych ustach.

43,39 zł
Posiadłość należąca do rodziny Mähler-Besse znajduje się na granicy z Apelacją Fronsac. Została przejęta i wyremontowana w 1989 r. a dziś jest jednym z najbardziej solidnych Premières Côtes de Blaye.

57,00 zł
Wielu z nas region Bordeaux kojarzy wyłącznie z winami czerwonymi, lecz wina białe także odgrywają tutaj znaczącą rolę. Jednym z przykładów jest Château Reynon.

230,00 zł
Wino o silnym charakterze z aktywnymi aromatami owoców mieszanych i przypraw zakończonych iście jedwabistą taniną.

145,00 zł
Apelacja Pessac-Léognan słynie z doskanałych win czerwonych oraz białych. Wina czerwone są wyważone, trwałe, a zarazem bardzo lekkie i takim właśnie jest La Réserve de Malartic.

140,00 zł
Jest drugim winem stworzonym z nieco młodszych odmian winorośli niż jego starszy brat Château Camensac.

220,00 zł
Ciekawy kupaż stworzony z Cabernet Sauvignon, Merlot i Petit Verdot. Bardzo aromatczne wino o pełnym, wyrazistym bukiecie intensywnych czerwonych owoców oraz znaczącej taninie.

240,00 zł
Jean-Guillaume Prats i Michel Reybier są odpowiedzialni za sukces doskonałego, stylowego Goulée, drugiego wina słynnej winnicy Cos d’Estournel.

54,65 zł
Przewaga Cabernet Sauvignon nad Merlotem buduje aromaty leśne. Czarna porzeczka przeplatana nutą czekoladową tworzy dystyngowany i nieziemski posmak.

47,80 zł
Kolejny udany produkt rodziny Mähler-Besse. Bordeaux Réserve jest kupażem, w którym przeważa Merlot pochodzący z dojrzałej winorośli.

144,00 zł
Wino bardzo złożone. Znaczna zawartość tanin doskonale balansuje aromaty dojrzałych czerwonych jagód i jeżyn.

220,00 zł
Merlot pochodzący z wiekowej winorośli tworzy mięsiste i strukturalne wino. Aromaty świeżych czerwonych owoców w połączeniu z nutą przypraw budują bogate doznania smakowe z długim posmakiem.

55,00 zł
Merlot pochodzący z wiekowej winorośli tworzy mięsiste i strukturalne wino. Aromaty czerwonych owoców w połączeniu z nutą przypraw budują bogate doznania smakowe z długim posmakiem.  

230,00 zł
Piękny a zarazem głęboki czerwony kolor przeplatany niezwykłym bukietem czerwonych owoców i aromatów wanilii tworzy niesamowity balans dla naszego podniebienia. 

150,00 zł
Doskonale złożone wino. Bardzo wyraźny bukiet przypominający stylem wielkie Grand Crus z regionu Médoc.

68,00 zł
Potężne i obfite Château Biré jest pełne finezji i zharmonizowanego smaku.