155,00 zł
Wino wytrawne o głębokiej granatowej barwie z czerwonymi refleksami, bukiet bardzo rozbudowany z aromatami jeżyn, czarnej porzeczki, czarnej wiśni z nutami skóry, róży oraz przypraw. W ustach pełne, intesnywne lecz zbalansowane, taniny miękkie i jedwabiste.

240,00 zł
Wino wytrawne o intensywnie rubinowej barwie, bukiet otwierają ziemiste aromaty, później pojawiają sie owoce czarnej porzeczki z nutami dzikiej róży i fiołka. W ustach pełne, dobrze zbudowane, z wyczuwalnymi jedwabistymi taninami.

350,00 zł
Wino wytrawne o rubinowo-granatowej barwie, bardzo złożony bukiet z aromatami czranej porzeczki, czarnych wiśni i śliwek podkreślone nutami płatków róż i fiołków. W ustach pełne, ciepłe z długim finiszem.

239,00 zł
Głęboki rubinowy kolor, bukiet intensywny, wielopoziomowy, z aromatami czerwonych owoców, białych kwiatów z nutą pudru i fiołków. W ustach pełne, złożone o dobrej strukturze. 

220,00 zł
Wino wytrawne o intensywnej granatowo-czerwonej barwie. Bardzo owocowy bukiet wzmocniony przez żywą kwasowość podkreślony nutami smoły,skóry i grafitu, które bedą się zmieniać wraz z upływem czasu.

260,00 zł
Piękny rubinowy kolor, bogaty bukiet, który otwierają aromaty kwiatowe, stopniowo przechodząc do aromatów ostrych przypraw. W ustach pełne, z dobrze wyczuwalną okrągłą taniną. 

130,00 zł
Barbaresco to wyśmienite wino, oraz nazwa miejscowości w regionie Piemontu. Szczep Nebbiolo, z którego wino jest zbudowane jest bardzo specyficzne dlatego producenci win w Piemoncie mieszają go innymi odmianami by uzyskac idealny balans w winie. 

43,00 zł
Dolcetto to czerwony szczep winorośli, pochodzący z Włoch, uprawiany Piemoncie i w Ligurii. Wysokie plony Dolcetto sprawiają, że szczep ma niewielką ilość tanin i jest bardzo lekkie. Budową i smakiem przypomina typowe Beaujolais.

42,00 zł
Ciekawy szczep z Piemontu. Barbera ma delikatną kwasowość, w kieliszku wyczuwalne jagody, dżem połączony nutami kwiatowymi. Wino jest pełne i długotrwałe. Polecane z czerwonym mięsem i serami.

65,00 zł
Barbera Largé to doskonałość, powstająca z najlepszych winorośli uprawianych w najstarszych lokalnych winnicach. Wino jest produkowane tylko w wyjątkowych latach, dojrzewając w beczkach 20 miesięcy.

91,70 zł
Niezwykłe Gavi zbudowane z 70-letnich winorośli w winnicy La Cascinetta leżącej na wyskości 400 metrów. Aromaty suszonej moreli i gruszki delikatnie przeplatane nutami kwiatowymi kończy wyczuwalna mineralność.

99,00 zł
To wyśmienite wino wyróżniają delikatne aromaty świeżych owoców cytrusowych łączących nuty kwiatowe, typowe dla obszaru Gavi. Lekko pikantne dla podniebienia, harmonijne z ciepłym zakończeniem.

65,00 zł
Gavi piękne i zmysłowe. Aromaty cytrusów i ziół przeplatane delikatną mineralnością. Wino z Piemontu doskonale ukazujące swoisty charakter szczepu Cortese.