65,00 zł
Czerwone wino wytrawne, o bardzo złożonym, przyjemnym bukiecie, na który składają sie aromaty czerwonych owoców oraz nuty eteryczne. W ustach pełne, okrągłe oraz bardzo harmonijne.

185,00 zł
Głęboki czerwony kolor z purpurowymi refleksami, na nosie aromaty eteryczne, wiśnie oraz waniliia. W ustach jedwabiste oraz intensywne z nutami lukrecji oraz przypraw. Zbalansowane z długim finiszem.

130,00 zł
Żywa czerwona barwa, bardzo przyjemny bukiet, na który składają się aromaty wiśni, czereśni oraz nuty kwiatowe. W ustach pełne, dobrze zbalansowane, wyczuwalne miękkie taniny, długi finisz z owocowym posmakiem.

89,00 zł
Głęboki rubinowy kolor z fioletowymi refleksami. Bardzo przyjemny i aromatyczny nos z nutami czerwonych owoców, pepperoni,czekolady oraz lukrecji. W ustach okrągłe z delikatnie słodką taniną i długim owcowym finiszem.

145,00 zł
Le Volte dell’Ornellaia łączy śródziemną ekspresję bogactwa i hojności ze strukturą i złożonością. Idealna równowaga pomiędzy poszczególnymi składowymi, od głebokiego rubinowego koloru do chrupkości i owocowości, o idealnie mięsistej strukturze wspartej jedwabiście gładkimi taninami.

248,00 zł
Chrupkość i godna podziwu równowaga są cechami charakterystycznymi tego wina. Piękny niepowtarzalny bukiet czarnych owoców i przypraw, jedwabista tekstura oraz gęste gruboziarniste garbniki.

120,00 zł
Wino o bardzo rozbudowanym przyjemnym bukiecie z aromatami malin, truskawek, płatków róż z dobrze wyczuwalną mineralnością. W ustach bardzo wyrafinowane z dobrą strukturą, piękne świeże owoce, długi finisz z nutą gałki muszkatołowej i skórki pomarańczy. 

89,00 zł
Głęboki rubinowy kolor, wspaniały balans, intensywny bukiet pełen aromatów jeżyn, śliwek, wanilii oraz dymu. W ustach pełne, wszechobecne, aksamitne z długim soczystym finiszem.

85,00 zł
Czerwone wino wytrawne o bardzo przyjemnym bukiecie z aromatami wiśni, czereśni, czerwonej porzeczki z delikatną nutą lukrecji. W ustach aksamitne, dobrze zbalansowane z długim finiszem.

1 559,00 zł
Historia stworzenia winnicy sięga prawdopodobnie roku 1944 kiedy to Mario Incisa della Rochetta według wytycznych winiarza rodziny Antinorich zasadził szczepy Cabernet Sauvignon na wzgórzach w Bolgheri.

1 490,00 zł
Solaia to dwudziesto hektarowa winnica sąsiadująca z Tignanello leży ok. 350 metrów nad poziomem morza, na wapiennej skale znanej jako ,,Albarese,, w Toskanii. Wino wybitne stworzone przez rodzinę Antinorich zaskoczy nas pozytywnie.

155,00 zł
Guado al Tasso znajduje się około 80 km na południowy zachód od Florencji, w pobliżu średniowiecznego miasteczka Bolgheri. Il Bruciato jest młodszym bratem Gua - czy Al Tasso , w bardziej nowoczesnym stylu.

135,00 zł
Poggio ai Ginepri - Bolgheri Doc - powstało z Cabernet Sauvignon, Syrah i Merlota. Intensywny i głęboki czerwony kolor z fioletowymi refleksami. Na nosie aktywne i świeże aromaty fiołków połączone nutami dojrzałych wiśni i jeżyn. Dobre wino, dobra struktura doskonała koncentracja.

155,00 zł
Świetny produkt, zdobywca wielu nagród i wyróżnień. Wine Enthusiast Magazine oraz jeden z najlepszych krytyków winarskich James Suckling wysoko ocenili wino dając 90 punktów.

270,00 zł
Wspaniały rocznik. Łagodne deszcze między marcem a majem przyczyniły się do doskonałego wzrostu winorośli. Następstwem gorącego i suchego powietrza od czerwca do września były zdrowe i dojrzałe grona w dniu zbiorów...

89,00 zł
Pergolaia drugie wino winnicy swoim kupażem ukazuje bordoski charakter. Jedno z najlepszych win regionu ostatnich lat. Delikatne i zbalansowane. Wyczuwalne złożone aromaty czarnych owców przeplatane akcentami kawy i czarnej porzeczki.

640,00 zł
Jedna z największych i najlepszych firm winiarskich Toskanii. Rodzina Antinorich przez wiele pokoleń tworzyła styl wina, który nigdy się nie zmienił i dalej tworzy swoją historię.