49,00 zł
Riesling w bardzo klasycznym wydaniu, delikatnie wytrawny, z bardzo przyjemnymi aromatami owoców cytrusowych, zielonego jabłka z dobrze wyczuwalną minerlanością. 

55,00 zł
Przyjemny półwytrawny Riesling z nad Mozeli z wyczuwalną nutą słodyczy. Aromatyczny bukiet pełen owoców cytrusowych z nutą brzoskwinii i moreli. Podawać schłodzone.

55,00 zł
Półwytrawny Riesling z delikatną nutą słodyczy, aromatyczny bukiet, w którym dominują owoce cytrusowe z nutą soczystej brzoskwinii. Bardzo przyjemne i eleganckie wino. Podawać schłodzone.

59,00 zł
Białe wytrawne wino pochodzące z Mozeli, bardzo przyjemny bukiet z aromatami białych owoców oraz owoców cytrusowych. Podawać schłodzone.

59,00 zł
Delikatnie wytrawny Riesling z Mozeli, bardzo aromatyczny bukiet, owoce cytrusowe, zielone jabłkoz wyczuwalną mineralnością. Świeży i orzeźwiający, podawać schłodzone.

145,00 zł
Eleganckie, czyste i zadziwiające. Wyczuwalne smaki brzoskwini i owoców cytrusowych balansuje mineralność. Długie wykończenie typowe dla win typu Auslese rodziny Selbach. Kieliszek rieslinga doskonale zastępuje deser.

65,00 zł
Wino doskonale zbalansowane i pełne potencjału. Doskonale pokazuje swój mozelski charakter. Polecane z lekkimi wiosennymi daniami oraz owocami morza.

75,00 zł
Bardzo wrazisty bukiet dojrzałych owoców i nuty kwiatowej kończy długi przyjemny posmak. Wino z dużą klasą.

52,00 zł
Akcenty dojrzałych żółtych owoców, jabłek gruszek i pigwy. Wino wysokiej jakości, pochodzące od jednego z najlepszych producentów w Niemczech.

59,00 zł
Czyste aromaty dojrzałych owoców z sadu, wyczuwalne owoce pestkowe z dodatkiem mineralności pochodzącej z gleby łupkowej typowej dla regionu Mozeli. Delikatna i świeża kwasowość doskonale oczyszcza naszą paletę.

50,00 zł
Przepyszny Riesling pochodzący z serca środkowej Mozeli łączy w sobie doskonałą mineralność z orzeźwiającymi akcentami cytrusów i dojrzałego jabłka. Doskonałej jakości wino w znakomitej cenie.