140,00 zł
Białe wino wytrawne, o bukiecie stonowanym wypełnionym owocami cytrusowymi, a nade wszystko wszechobecną mineralnością. W ustach świeże, pełne z długim finiszem. Podawać schłodzone.

45,00 zł
Białe wino wytrawne, bukiet pokazuje stonowane aromaty cytrusowe z mineralnością na pierwszym planie. W ustach, żywe, pełne z długim finiszem. Podawać schłodzone.

45,00 zł
Czerwone wino o delikatnie wytrawnej charakterystyce, bukiet bardzo owocowy z aromatami wiśni, malin oraz truskawek. W ustach lekkie, przyjemne bardzo owocowe.

85,00 zł
Różowe wino wytrawne o bardzo przyjemnym orzeźwiającym bukiecie z aromatami landrynek oraz moreli. W ustach rześkie z przyjemną kwasowością, bardzo owocowe. Podawać schłodzone.

95,00 zł
Czerwone wino wytrawne, bukiet bardzo harmonijny z aromatami czarnej porzeczki, w ustach okrągłe z aromatami czerwonych owoców z dominującą czarną wiśnią. Taniny jedwabiste i miękkie. Długi i soczysty finisz.

85,00 zł
Jasnozłoty kolor, aromatyczny bukiet, na który składają się zapachy białych kwiatów oraz owoców cytrusowych. W ustach pełne z aromatami agrestu, nektarynek z dobrze wyczuwalną mineralnością. Delikatnie wytrawne, podawać schłodzone.

59,00 zł
Białe wino wytrawne, o bardzo przyjemnym bukiecie pełnym owoców cytrusowych oraz agrestu. Pełne, gładkie, wyraziste z bardzo długim soczystym finiszem. Podawać schłodzone.

69,00 zł
Białe wino wytrawne, bardzo ekspresyjne z aromatami rodzynek oraz fiołków. W utach pełne, orzeźwiające oraz chrupkie z długim finiszem. Podawać schłodzone.

75,00 zł
Czerwone wino wytrawne, tradycyjny alzacki Pinot Noir z aromatami małych czerwonych jagód z nutami ziemistymi. Bardzo elegancki, dobrze zbalansowany z długim finiszem. Podawać delikatnie schłodzony. Bardzo dobry producent.

69,00 zł
Białe wino wytrawne z bardzo przyjemnym bukietem, w którym znajdziemy aromaty moreli, żółtych śliwek z delikatnymi nutami kwiatowymi. W ustach bardzo bogate, eleganckie i zostające długo na podniebieniu.

69,00 zł
Białe wino wytrawne o bardzo owocowej charakterystyce, aromaty cytrusów, limonki z delikatnymi nutami kwiatowymi. W ustach pełne orzeźwiające, dobrze zbalansowane.

72,00 zł
Białe wino o bardzo owocowym charakterze, delikatny stopień wytrawności, piękny bukiet z aromatami liczi, mango oraz cytrusów. W ustach pełne, owocowe z długim soczystym finiszem.

53,38 zł
Plo de Maorou to nazwa winnicy, leżącej w regionie winiarskim Corbières. Jego obszar w większości pokrywa się z górzystym regionem o tej samej nazwie, rozciągającymi się w departamentach Aude i Pirenejów Wschodnich.

275,00 zł
Ten unikalny i luksusowy zestaw degustacyjny trzech znaczących roczników Château Guiraud 1er Grand Crus classés de Sauternes pomoże Państwu odkryć wyjątkowe sekrety i tradycje jednego z najbardziej znanych francuskich win deserowych.

1 890,00 zł
Podczas gdy miłośnicy wina, kolekcjonerzy, właściciele Château, producenci i inni,  dyskutują, które wino jest najlepsze w swojej apelacji, istnieje tylko jedno na świecie, niepodwarzalnie najlepsze w regionie. Ten zaszczyt przypada  Château d’Yquem...

260,00 zł
Drugie wino Château Guiraud stworzone przez Xaviera Planty, enologa Château GUIRAUD od 1982 roku . Petit Guiraud to nowoczesny styl wina z wysoką przewagą Sauvignon Blanc (około jednej trzeciej) i Semillon.    

380,00 zł
Najlepszy rocznik. Château Cheval Noir Cuvée Le Fer, całkowicie przybliżył się do doskonałości, jest symbolem pewnej filozofii. Wina są tworzone według najwyższych standardów i z wielką pasją.

1 690,00 zł
Finezja i elegancja, typowa dla wielkich win z Margaux, są stałymi znakami towarowymi Château Palmer. Wina charakteryzują się miękkością i jedwabistą delikatnością.

1 670,00 zł
Styl Château Palmer jest głęboko osadzony w historii i oddaje charakter swojego terroir. Jest to styl ponad modą i trendami. Aby doświadczyć jego ponadczasowości, nie ma lepszego sposobu, niż próbować. Znowu i znowu.

950,00 zł
Historia początków Cristala sięga roku 1876 kiedy w Rosji rządził Car Aleksander II...

499,00 zł
Alter Ego ukazuje intensywne, chrupiące i soczyste owoce. Jest spontanicznym, nieskrępowanym winem, miękkim i okrągłym, gdy osiągnie swoją dojrzałość w beczce.

1 450,00 zł
Wino sklasyfikowane w II klasie (Grand Crus) utworzonej w roku 1855 dla win bordoskich. Delikatnie ewoluuje aż dojdzie do optymalnej dojrzałości.

320,00 zł
Drugie wino należące do słynnej winnicy Château Pichon-Longueville Comtesse de Lalande w Pauillac.

186,30 zł
Ikona najbardziej znanego i prestiżowego domu szampańskiego  Moët & Chandon. Utworzona w 1869 roku charakteryzuje się niepowtarzalnym stylem  przeplatanym  jasną owocowością. Na podniebieniu wyczuwalna dojrzałość i elegancja.

140,00 zł
Głęboko rubinowy kolor połączony zmysłowym bukietem czerwonych owoców z delikatnymi taninami, tworzy obfity posmak w naszych ustach.

43,39 zł
Posiadłość należąca do rodziny Mähler-Besse znajduje się na granicy z Apelacją Fronsac. Została przejęta i wyremontowana w 1989 r. a dziś jest jednym z najbardziej solidnych Premières Côtes de Blaye.

57,00 zł
Wielu z nas region Bordeaux kojarzy wyłącznie z winami czerwonymi, lecz wina białe także odgrywają tutaj znaczącą rolę. Jednym z przykładów jest Château Reynon.