85,00 zł
Białe wino wytrawne o bardzo intensywnie owocowym bukiecie z aromatami białej brzoskwini, grejpfruta, owoców tropikalnych z nutą mineralności oraz trawy cytrynowej. W ustach rześkie, świeże, bogate, z długim przyjemnym finiszem.

140,00 zł
Czerwone wino wytrawne o bardzo rozbudowanym bukiecie z aromatami wiśni, jeżyn, czarnej porzeczki z nutą kakao oraz przypraw. W ustach pełne z wyrażnymi akcentami czarnych owoców, miękkie, jedwabiste, z wyraźnie wyczuwalnymi taninami.

340,00 zł
Bardzo mocno skoncentrowane czerwone wino wytrawne o głębokiej purpurowej barwie z aromtami jeżyn, czerwonych śliwek, malin z nutami żurawiny, czarnej herbaty oraz nasion kolendry. W ustach potężne, dobrze zbalansowane z jedwabistym, długim finiszem.

440,00 zł
Czerwone wino wytrawne o wspaniałej koncentracji, bukiet wypełniony aromatami czarnej porzeczki, śliwki, rozmarynu, mięty zakończony delikatną nutą kakao. W ustach pełne, mocno zbudowane, z jedwabistymi taninami oraz bardzo długim finiszem.

2 200,00 zł
Założona w 1995, Lokoya to kolekcja czterech różnych stylów Cabernet Sauvignon pochodzących z czterech różnych Apelacji Doliny Napa Valley w Kalifornii. Produkcja win jest ograniczona. Marka jest znana bardzo pożądana przez wielu wielbicieli wina. ROBERT PARKER 99-100 pkt !!! Świetny rocznik, z...

185,00 zł
To perfekcyje chardonnay ukazuje swój prawdziwy character .

220,00 zł
Wino pochodzi ze słynnego regionu winarskiego Napa Valley w Kalifornii. Winnica należy do znanej rodziny Kendall - Jackson mającej w swoim posiadaniu kilkadziesiąt renomowanych winiarni leżących w różnych zakątkach świata.

194,80 zł
Klasowe wino pochodzące z Napa Valley jednego z najbardziej znanych regionów winiarskich na świecie.

1 992,60 zł
Głęboki kolor granatu, aromaty jeżyn, śliwek, orzecha laskowego, oliwy z oliwek, kakao i suszonych wiśni. Wyczuwalne niuanse gorzkiej czekolady, czarnej lukrecji i ziół.