145,00 zł
Białe wino wytrawne, o bardzo przyjemnym bukiecie z aromatami owoców tropikalnych, cytrusowych z nutą karmelu oraz wanilii. W ustach pełne, owocowe i eleganckie.

145,00 zł
Głeboki purpurowy kolor, aromaty czerwonych wiśni, malin, granatu z nutą tytoniową oraz tostową. W ustach żywe, owocowe z dobrze zarysowaną taniną, soczysty długi finisz.

289,00 zł
Głęboki rubinowy kolor, piękny bukiet z aromatami jeżyn, czarnych wiśni z nutami gałki muszkatołowej oraz białego pieprzu. W ustach pełne, eleganckie, dobrze zbalansowane z długim jedwabistym finiszem.

159,00 zł
Czerwone wino wytrawne, o bardzo wysokiej koncentracji z aromatami, czarnej porzeczki, czarnej wiśni oraz konfitury jagodowej. W ustach kompleksowe, pełne, intensywne z soczystym owocowym finiszem.

59,50 zł
Czerwone wino wytrawne o zaskakująco aromatycznym bukiecie z nutami  jagody, śliwki, drewna cedrowego oraz przypraw. W ustach żywe, owocowe i pełne, z długim jedwabistym finiszem.

59,50 zł
Czerwone wino wytrawne, o bardzo żywym, owocowym bukiecie z nutami wiśni, śliwek oraz truskawek. W ustach owocowe, pełne, z długim delikatnym finiszem.

65,00 zł
Białe wino wytrawne, o bardzo przyjemnym bukiecie z aromatami owoców tropikalnych, cytrusowych z nutą karmelu oraz wanilii. W ustach pełne, owocowe i eleganckie.

130,00 zł
Silver Palm Cabernet pochodzi z regionów Napa i Sonoma. Łączy góry, wzniesienia obsadzone najlepszymi gronami tworząc wino eleganckie, miękkie i bardzo stylowe. 

130,00 zł
Zinfandel to szczep, który jest niezwykle popularny i uprawiany w Kalifornii.  Silver Palm to jedna z winnic tworząca Zinfandela perfekcyjnie.

89,00 zł
Silver Palm Chardonnay pochodzi z Mendocino County i Alexander Valley. Aby zachować świeżość i balans owoców, Matt Smith fermentuje, i starzeje wino łącząc stali nierdzewną (63%) oraz neutralny dąb (37%). Wino ujarzmia nas swoimi aromatami gruszki, jabłka oraz kwiatów. 

145,00 zł
Starzone w beczkach z francuskiego i amerykańskiego dębu. Wyczuwalne niuanse nuty dębowej i wanilii.

2 230,00 zł
Stylem i jakością przypomina wielkie, czerwone wina z regionu Pauillac we Francji. Jesteśmy dumni mając takie wino w swoim portfolio.