85,00 zł
Czerwone wino wytrawne, którego bukiet otwiera czysty aromat wiśni oraz przypraw, dopełniony nutami herbaty Earl Grey oraz wanilii. W ustach pełne z nutą soczystej czarnej wiśni oraz mokki z idealnie zintegorwanymi, miękkimi jedwabistymi taninami.

65,00 zł
Białe wino wytrawne o bardzo przyjemnym bukiecie z aromatami złotych jabłek, cytrusów oraz nutami kwiatowymi. W ustach pełne, orzeźwiające z długim jedwabistym finiszem.

65,00 zł
Białe wino wytrawne, o aromatycznym bukiecie dojrzałych owoców cytrusowych, nektarynek z wyraźnie wyczuwalną nutą mineralności. W ustach orzeźwiające, żywe z bardzo przyjemnym owocowym finiszem.

115,00 zł
We wszystkich winnicach La Crema grona są zbierane ręcznie. Winobranie odbywa się w tradycyjnym stylu, by uzyskane wino ukazało prawdziwy charakter szczepu jak i terroir. Bardzo prestiżowe chardonnay.

125,00 zł
Kiedy La Crema została założona w 1979 roku, Russian River Valley był jedynym ważnym regionen Kalifornii w uprawie Pinot Noir i Chardonnay. Kilka pierwszych roczników La Crema było poświęconych nauce tajników uprawy winorośli w chłodnym klimacie i produkcji win.