42,00 zł
Białe wino wytrawne, aromaty owoców tropkialnych z dobrze wyczuwalną mineralnością. Świeże, pełnego ciała z mocnym długim finiszem.

42,00 zł
Czerwone wino wytrawne o bardzo przyjemnym bukiecie z aromatami wiśni, czerwonych jagód, delikatnie podkreślonych nutą wanilii. Dobrze zbalansowane i eleganckie.

45,00 zł
Czerwone wino wytrawne, intensywny bukiet z aromatami czerwonych owoców konfiturowanych z nutą kawy i wanilii. Dobrze zbudowane, pełne i eleganckie.

55,00 zł
Czerwone wino wytrawne, bardzo skoncentrowane o głębokiej purpurowej barwie. Intensywny bukiet z aromatami czarnych owoców, kakao oraz dymu. Eleganckie i pełne.

55,00 zł
Złożone i kompleksowe wino o charakterystyce wytrawnej. Piękny bukiet z aromatami dojrzałych owoców cytrusowych oraz tropikalnych uzupełniony nutą wanilii, orzechów i miodu. Pełne i eleganckie.

55,00 zł
Czerwone wino wytrawne, o głebokiej rubinowej barwie z fioletowymi refleksami. Mocno skoncentrowane, aromaty dojrzałych czarnych owoców z nutą balsamiczną. Pełne z długim finiszem.

45,00 zł
Czerwone wino wytrawne, o głebokiej czerwonej barwie. Aromatyczny bukiet z nutami wiśni, czerwonych jagód zakończony pięknym zapachem wanilii. Skoncentrowane i eleganckie.