99,00 zł
Wino o ciemnym wiśniowym kolorze, bardzo aromatycze z nutami wanilii, cynamonu, dymu oraz przypraw. W ustach potężne, o dobrej strukturze, z długim soczystym finiszem.

130,00 zł
Głęboki czerwony kolor, intensywne aromaty przypraw oraz nuty balsamiczne. W ustach kompleksowe i smaczne z nutami śmietany, suszonych śliwek, karmelu i czarnych owoców.

185,00 zł
Czerwone wino wytrawne o mięsistej budowie, rozbudowanym intensywnym bukiecie z aromatami dymnymi, przypraw, wanilii, kakao oraz nutą palonych ziaren kawy. W ustach eleganckie, intensywne, długi finisz z nutą dojrzałych owoców.

49,00 zł
Czerwone wino wytrawne o bardzo owocowej charakterystyce z aromatami truskawek, porzeczek, jagód oraz nutą eukaliptusa. W ustach świeże, aromatyczne z długim owocowym posmakiem.

48,00 zł
Ciemnoczerwona barwa, intensywny bukiet z aromatami czarnych owoców, kwiatu pomarańczy oraz nutą gorzkiej czekolady. W ustach pełne, okrągłe z długim soczystym finiszem.

48,00 zł
Głęboka granatowa barwa, bukiet rozwija aromaty czerwonych owoców, lukrecji, czarnego pieprzu z pojawiającą się w tle nutą dymną. W ustach świeże, jedwabiste z przeplatającą się nutką słodyczy.

48,00 zł
Piękna purpurowa barwa, rozbudowany bukiet z aromatami fiołków, kawy oraz przypraw. W ustach intensywne, dobrze zbalansowane oraz kompleksowe.

49,00 zł
Słodkie wino o jasnożółtej barwie, bardzo intensywne aromaty białych kwiatów akacji, miodu oraz skórki cytrynowej. Bardzo intensywny smak.

53,00 zł
Ciemny wiśniowy kolor, aromaty czerwonych owoców z nutami wanilii oraz tostów. Intensywnie owocowe z bardzo dobrym balansem i długim finiszem.