WineCenter - zapraszamy do naszego salonu w Szczecinie.
Jest 16 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
 • 55,00 zł W magazynie

  Lekka cytrynowa barwa insynuuje rześki charakter. Bardzo ładnie pachnące z wyczuwalnymi nutami ziół, młodego grejpfruta, tropikalnych owoców i miodu. Orzeźwiające, z doskonale zachowaną równowagą pomiędzy cichą słodyczą a kwasowością.

  Cena po zalogowaniu

 • 65,00 zł Dostępny

  Białe wino wytrawne, bardzo aromatyczne z nutami cytrusów oraz białych kwiatów. W ustach bardzo przyjemne, orzeźwiające z długim owocowym posmakiem. Podawać schłodzone.

  Cena po zalogowaniu

 • 65,00 zł W magazynie

  Jasnosłomkowy kolor z zielonymi refleksami. Eleganckie i soczyste aromaty. Nuty cytrusowe i brzoskwiniowe z atrakcyjną mineralnością. Na podniebieniu bardzo świeży i pełny z długim, czystym i rześkim finiszem.

  Cena po zalogowaniu

 • 70,00 zł Dostępny

  Bardzo aromatyczne wino z nutami owoców tropikalnych i kwiatów. Świeże, orzeźwiające i bardzo dobrze zbalansowane.

  Cena po zalogowaniu

 • 70,00 zł Dostępny

  Jasnożółta barwa ze złotymi refleksami, piękny kwiatowy bukiet, w którym przeważają białe kwiaty akacji. Na podniebienu bardzo owocowe i orzeźwiające.

  Cena po zalogowaniu

 • 70,00 zł W magazynie

  Doskonale ułożone, z bogatą i złocistą barwą. Szeroki aromat dojrzałych brzoskwiń, ananasa z cytrusową nutą przewodnią. Wykwintna kwasowość w długim i zbalansowanym zakończeniu.

  Cena po zalogowaniu

 • 75,00 zł Dostępny

  Białe wino półsłodkie, o bardzo owocowym bukiecie z aromatami owoców tropkilanych, brzoskwiń oraz miodu. Świeże i bardzo przyjemne, wino na każdą okazję.

  Cena po zalogowaniu

 • 75,00 zł W magazynie

  Blady jasnożółto-zielonkawy kolor. Owocowe z nutami cytrusów i owoców tropikalnych. W ustach świeże, zrównoważone z rześkim i miękkim finiszem. Uprawy organiczne

  Cena po zalogowaniu

 • 78,00 zł W magazynie

  Wyśmienite wino o stylizacji własnej, nawiązującej do regionu Galicia. Bogate w aromaty dojrzałych owoców egzotycznych i cytrusów. Usta żywe i eleganckie z piękną kwasowością i mineralnym finiszem.

  Cena po zalogowaniu

 • 79,00 zł W magazynie

  Żłocisty kolor. Bardzo czyste i jasne. Owocowe, jednocześnie dojrzałe i świeże, z kompleksem bukietu owoców tropikalnych, takich jak brzoskwinia, melon, ananas. W w ustach, zapewnia niesamowite uczucie świeżości

  Cena po zalogowaniu

 • 80,00 zł W magazynie

  Słomkowożółty kolor z zielonkawą opalizacją. Wyczuwalne nuty świeżych owoców zmieszane z subtelnością białych kwiatów. Świeżość i długość w ustach oraz dobra ewolucja w czasie, nadają zaskakujących niuansów i złożonych doznań

  Cena po zalogowaniu

 • 85,00 zł Dostępny

  Białe wino wytrawne o wspaniałej mineralności oraz bukiecie pełnym aromatów cytrusowych i dojrzałych białych owoców. W ustach rześkie, aromatyczne z długim soczystym finiszem. Podawać schłodzone.

  Cena po zalogowaniu

 • 89,00 zł W magazynie

  Intensywnie żółty kolor z zielonkawym tłem, czysty i jasny. W nosie bardzo wyraziste. Nuty tropikalnych owoców cytrusowych łączą się z trwałym kwiatowym zapachem. W ustach strukturalny, okrągły, bardzo kwiatowy z długim i owocowym finiszem.

  Cena po zalogowaniu

 • 90,00 zł W magazynie

  Mocno złożone Chardonnay, z nutami białych owoców oraz dojrzałych gruszek. Rewelacyjna struktura, ukazująca balans między owocem a dojrzewaniem w beczce z francuskiego dębu. Długie i oleiste.

  Cena po zalogowaniu

 • 120,00 zł Dostępny

  Białe wino wytrawne, o intensywnym bukiecie z aromatami dojrzałych owoców, wanilii oraz dymu. W ustach pełne, aromatyczne, z długim finiszem. Podawać schłodzone.

  Cena po zalogowaniu

 • 120,00 zł W magazynie

  Wino z wysoką i intensywną strukturą. Kolor słomkowy z zielonkawymi refleksami. W nosie owocowe z nutami cytrusów, grejpfruta i brzoskwini. Na podniebieniu żywe z orzeźwiającą kwaskowatością i owocowym finiszem. Dojrzewało 6 miesięcy na osadzie.

  Cena po zalogowaniu

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Strona jest przeznaczona dla pełnoletnich użytkowników.

Czy masz ukończone 18 lat?