WineCenter - zapraszamy do naszego salonu w Szczecinie.
Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • 65,00 zł W magazynie

  Cytrynowa barwa z zielonkawymi refleksami. Nuty świeżych owoców cytrusowych i młodych jabłek w akompaniamencie akcentów kwiatowych. Bardzo rześkie i subtelne.

  Cena po zalogowaniu

 • 70,00 zł W magazynie

  Idealne połączenie trzech odmian winogron ujawnia esencję Vidigueira, jej wiedzę i smaki. Kolor cytrusowy, intensywny aromat owoców tropikalnych, z nutą wanilii i lekkim minerałem. W ustach świeży i zrównoważony z długim i trwałym finiszem.

  Cena po zalogowaniu

 • 73,00 zł W magazynie

  Bardzo harmonijne białe wino. Wyczuwalne aromaty cytrusów i kwiatów. Lekkie, orzeźwiające i intrygujące w swojej regionalnej klasyce.

  Cena po zalogowaniu

 • 85,00 zł W magazynie

  Kolor głębokiego bursztynu. Aromat atrakcyjny i złożony, bogaty smak podkreśla egzotyczne i tropikalne owoce, z kwiatowymi niuansami i odrobiną miodu.

  Cena po zalogowaniu

 • 86,00 zł Dostępny

  Białe wino wytrawne, aromaty owoców tropkialnych z dobrze wyczuwalną mineralnością. Świeże, pełnego ciała z mocnym długim finiszem.

  Cena po zalogowaniu

 • 95,00 zł Dostępny

  Złożone i kompleksowe wino o charakterystyce wytrawnej. Piękny bukiet z aromatami dojrzałych owoców cytrusowych oraz tropikalnych uzupełniony nutą wanilii, orzechów i miodu. Pełne i eleganckie.

  Cena po zalogowaniu

 • 120,00 zł W magazynie

  Złocisty kolor, z typowym dla odmiany kwiatowym aromatem, skórką pomarańczową i lekką nutą miodu, co daje delikatne połączenie. W ustach ma lekką i świeżą konsystencję, finisz jest słodki, gładki i zrównoważony.

  Cena po zalogowaniu

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Strona jest przeznaczona dla pełnoletnich użytkowników.

Czy masz ukończone 18 lat?