WineCenter - zapraszamy do naszego salonu w Szczecinie.
Jest 9 produktów.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • 85,00 zł Dostępny

  Białe wino wytrawne, o bardzo przyjemnym bukiecie z aromatami owoców tropikalnych, cytrusowych z nutą karmelu oraz wanilii. W ustach pełne, owocowe i eleganckie.

  Cena po zalogowaniu

 • 155,00 zł Dostępny

  Białe wino wytrawne, o aromatycznym bukiecie dojrzałych owoców cytrusowych, nektarynek z wyraźnie wyczuwalną nutą mineralności. W ustach orzeźwiające, żywe z bardzo przyjemnym owocowym finiszem.

  Cena po zalogowaniu

 • 160,00 zł W magazynie

  To wino powstało z myślą o powrocie z pracy do domu, wyprostowaniu nóg i relaksie, z kieliszkiem orzeźwiającego i eleganckiego wina w dłoni. To chardonnay jest owocowe, czyste i korzysta ze starzenia w beczkach, które pomaga zaokrąglić wino i dodać odrobinę bogactwa. Większa część wina dojrzewało w dębowych beczkach przez kilka miesięcy.

  Cena po zalogowaniu

 • 239,00 zł dostępny

  We wszystkich winnicach La Crema grona są zbierane ręcznie. Winobranie odbywa się w tradycyjnym stylu, by uzyskane wino ukazało prawdziwy charakter szczepu jak i terroir. Bardzo prestiżowe chardonnay.

  Cena po zalogowaniu

 • 240,00 zł W magazynie

  Wino otwiera się aromatami melona spadziowego, mandarynki, trawy cytrynowej i brzoskwini. Świeże i żywe, z nutami moreli, mandarynki i białych kwiatów. Finisz jest bogaty w mineralność i lepkość.

  Cena po zalogowaniu

 • 290,00 zł W magazynie

  Aromaty cytryny Meyera, nektarynki i jaśminu towarzyszą chrupiącemu jabłku, mandarynce i żółtej śliwce. Na podniebieniu wino skoncentrowane, soczyste, z długotrwałym finiszem. Dojrzewało w beczce z dębu, przez 7 miesięcy.

  Cena po zalogowaniu

 • 350,00 zł Dostępny

  To perfekcyjne chardonnay ukazuje swój prawdziwy charakter. Aromaty dojrzałych owoców jabłka , brzoskwini i banana. Dojrzewanie w beczce dodało posmaku wanilii, świeżego kokosa oraz nuty karmelowej. Mineralność i głębia owoców cytrusowych na podniebieniu poprzedza delikatne zakończenie.

  Cena po zalogowaniu

 • 355,00 zł W magazynie

  Aromaty cytryny, ananasa, wsparte są w nosie subtelnymi nutami Brioche, przypraw i dębu oraz posmakami gruszki, mandarynki i melona miodowego. Mocne smaki owoców sadowych dodają nuty bogactwa. Konsystencja jest mięsista, żywa i skoncentrowana, z soczystą, ale zrównoważoną kwasowością i trwałym finiszem. Wino dojrzewało w beczce z dębu, przez 10 miesięcy.

  Cena po zalogowaniu

 • 623,00 zł W magazynie

  Wino otwiera się cynamonem, z aromatami melona, ​​figi i gruszki. Po chwili czuć kwiaty, jest też tło wanilii. Dojrzała cytryna i pomarańcza, przechodzi do owocu pestkowego z nutą mineralności. Tekstura, niesie smak świeżo upieczonego chleba. Marmolada pomarańczowa, nadaje lekkiej słodyczy, doprawionej prażonymi migdałami i goździkami. Wino dojrzewało w...

  Cena po zalogowaniu

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Strona jest przeznaczona dla pełnoletnich użytkowników.

Czy masz ukończone 18 lat?