WineCenter - zapraszamy do naszego salonu w Szczecinie.
Jest 40 produktów.
Pokazuje 1 - 36 z 40 elementów
 • 45,00 zł Dostępny

  Czerwone wino wytrawne z aromatami dojrzałych owoców wiśni, czerwonej porzeczki z dobrze wyczuwalną mineralnością. W ustach okrągłe, pełne smaku, intensywne z długim finiszem.

  Cena po zalogowaniu

 • 55,00 zł Dostępny

  Czerwone wino wytrawne o bardzo owocowej charakterystyce z aromatami truskawek, porzeczek, jagód oraz nutą eukaliptusa. W ustach świeże, aromatyczne z długim owocowym posmakiem. Roble oznacza, że wino to spędziło 3 miesiące w beczce z dębu francuskiego i amerykańskiego, ponadto leżakowało minimum 6 miesięcy w butelce.

  Cena po zalogowaniu

 • 58,00 zł Dostępny

  Intesywny czerwony kolor, aromaty czerwonych owoców podkreślone nutą lukrecji. Doskonały balans i bardzo długi finisz.

  Cena po zalogowaniu

 • 59,00 zł Dostępny

  Ciemnoczerwona barwa, intensywny bukiet z aromatami czarnych owoców, kwiatu pomarańczy oraz nutą gorzkiej czekolady. W ustach pełne, okrągłe z długim soczystym finiszem.

  Cena po zalogowaniu

 • 59,00 zł W magazynie

  Czerwone wino półsłodkie, w którym dominują aromaty owocowe takie jak jeżyny, śliwki z delikatną nutą lukrecji. W ustach świeże i chupiące z przyjemną dobrze zbalansowaną słodyczą. Przyjemne z długim finiszem.

  Cena po zalogowaniu

 • 60,00 zł Dostępny

  Głęboka granatowa barwa, bukiet rozwija aromaty czerwonych owoców, lukrecji, czarnego pieprzu z pojawiającą się w tle nutą dymną. W ustach świeże, jedwabiste z przeplatającą się nutką słodyczy.

  Cena po zalogowaniu

 • 62,00 zł Dostępny

  Piękny wiśniowy kolor, aromaty czerwonych jagód z nutą tostową. Eleganckie, bardzo dobrze zbalansowane. Smaczne i jedwabiste na podniebienu.

  Cena po zalogowaniu

 • 65,00 zł Dostępny

  Ciemny wiśniowy kolor, aromaty czerwonych owoców z nutami wanilii oraz tostów. Intensywnie owocowe z bardzo dobrym balansem i długim finiszem.Wino leżakowało przez 12 miesięcy w beczkach z dębu amerykańskiego.

  Cena po zalogowaniu

 • 75,00 zł Dostępny

  Piękna purpurowa barwa, rozbudowany bukiet z aromatami fiołków, kawy oraz przypraw. W ustach intensywne, dobrze zbalansowane oraz kompleksowe.

  Cena po zalogowaniu

 • 75,00 zł W magazynie

  Regionalne połączenie czerwonych szczepów - Syrah i Tempranillo, w świeżej i smacznej wersji. Dominujące czerwone owoce i delikatne korzenne przyprawy. Wtopione taniny i regularna kwasowość, w intrygującym finiszu.

  Cena po zalogowaniu

 • 78,00 zł Dostępny

  Wino o granatowo-wiśniowej barwie, bardzo intensywne aromaty przypraw, czarnych owoców, podkreślone mineralnością. W ustach mocne i mięsiste z nutami dojrzałych owoców.

  Cena po zalogowaniu

 • 80,00 zł Dostępny

  Głęboka czerwona barwa, ekspresyjny bukiet z aromatmi jeżyn i śliwek przepleciony w tle nutą dymną. W ustach pełne, harmonijne, intensywne z długim owocowym posmakiem.

  Cena po zalogowaniu

 • 85,00 zł W magazynie

  Żywy kolor ciemnej wiśni. Wysoka intensywność aromatyczna. Koniugacja dojrzałych owoców z nutami tostowymi, wanilią i kokosem w wyniku przejścia przez amerykański dąb.

  Cena po zalogowaniu

 • 85,00 zł Dostępny

  Głęboki czerwony kolor, aromaty czerwonych owoców, przypraw i śliwek. Mocno skoncentrowane, wino pełnego ciała, długi finisz.

  Cena po zalogowaniu

 • 85,00 zł Dostępny

  Głęboki czerwony kolor, aromaty czerwonych owoców, z nutami kwiatowymi oraz drewna cydrowego. Bardzo przyjemna odsłona szczepu Syrah pochodząca z Hiszpanii.

  Cena po zalogowaniu

 • 90,00 zł Dostępny

  Czerwone wino wytrawne, w zapachu dojrzałe czerwone jagody z nutami tostowymi, wanilii oraz ciemnej czekolady. W ustach pełne, jedwabiste z długim przyjemnym finiszem.

  Cena po zalogowaniu

 • 90,00 zł W magazynie

  Intensywna mieszanka Tempranillo, Cabernet Sauvignon i Syrah. Eleganckie i miękkie. Przyjemne taniny z beczek z francuskiego dębu. Kwasowość dobrze zbilansowana i wspierająca aromaty dojrzałych czerwonych owoców. Na palecie znajdziemy również nuty wanilii i tostów. Wykończenie jest eleganckie i długie.

  Cena po zalogowaniu

 • 90,00 zł Dostępny

  Kolor czarnej wiśni, intensywne aromaty owoców leśnych, wanilii, palonych zieran kawy i lukrecji. Bardzo długi finisz. 

  Cena po zalogowaniu

 • 95,00 zł W magazynie

  Winogrona zbierane są u szczytu dojrzałości. Wino spoczywa w dębowych beczkach przez 12 miesięcy. Intensywny i atrakcyjny kolor fioletowy. Aromat dojrzałych owoców z nutą prażenia i wędzenia. Słodki finisz taninowy. Wino z charakterem.

  Cena po zalogowaniu

 • 95,00 zł W magazynie

  Strukturalna "Rioja" z winnicy Martinez Corta. Dżemowe nuty dojrzałych owoców, z tostowym i balsamicznym tłem. Złagodzone taniny i zachowana kwasowość wina, prowadzą akcenty kawy, karmelu i skóry. Szczep Tempranillo, to wizytówka regionu. W tym przypadku, ujęta w beczkowej otoczce, dzięki dojrzewaniu w niej przez 12 miesięcy. Trunek dojrzewał jeszcze pół...

  Cena po zalogowaniu

 • 100,00 zł W magazynie

  Trunek o mocnej i bardzo solidnej strukturze. Nuty tostowe i balsamiczne w dojrzałej, owocowej szacie. Niuans wanilii i białego pieprzu. Aksamitne taniny i długi wytrawny finisz.

  Cena po zalogowaniu

 • 110,00 zł Dostępny

  Monastrell z regionu Jumilla stworzył potężne, mocne wino.

  Cena po zalogowaniu

 • 110,00 zł W magazynie

  Czerwono-fioletowy intensywny kolor. Świeży i owocowy smak nadany przez tę odmianę. Nuty tymianku i sosny. Zaokrąglony w smaku.

  Cena po zalogowaniu

 • 120,00 zł W magazynie

  Wyborna i dostojna pozycja z prestiżowej winnicy Bodegas Lleiroso. Wspaniała budowa i ogromny wachlarz aromatów. Aksamitne dojrzałe owoce leśne i jagody. Ładnie wkomponowana kwasowość i zrównoważone taniny.

  Cena po zalogowaniu

 • 120,00 zł W magazynie

  Winogrona zbierane są u szczytu dojrzałości. Po fermentacji wino pozostaje w dębowych beczkach przez 12 miesięcy.Intensywny wiśniowy kolor. Owocowe, pikantne i mineralne. W ustach gładkie i zrównoważone, z okrągłymi taninami.

  Cena po zalogowaniu

 • 120,00 zł W magazynie

  Wino nowoczesne, w stylu śródziemnomorskim, ciepłe, które doskonale łączy owoc i jego strukturę. Ma bardzo mocny i wyrazisty nos, w którym harmonizują czerwone owoce, pikantne nuty i eleganckie nuty toffi i kakao, co jest wynikiem 12-miesięcznego leżakowania w nowych beczkach z francuskiego dębu.

  Cena po zalogowaniu

 • 120,00 zł Dostępny

  Wino o ciemnym wiśniowym kolorze, bardzo aromatyczne z nutami wanilii, cynamonu, dymu oraz przypraw. W ustach potężne, o dobrej strukturze, z długim soczystym finiszem. Wino, które leżakowało w beczce przez 2 lata w dębie francuskim i amerykańskim.

  Cena po zalogowaniu

 • 120,00 zł Dostępny

  Wino pochodzenia organicznego. Szczep Monastrell jest chroniony i poddawany szczególnym kontrolom jakości.

  Cena po zalogowaniu

 • 125,00 zł W magazynie

  Crianza leżakujące w nowych beczkach z amerykańskiego dębu przez 12 miesięcy, tworzone wyłącznie w procesach mechanicznych i fizycznych, bez dodatków i konserwantów. Intensywny fioletowo-czerwony kolor. Aromaty dojrzałych owoców z nutami prażonymi i wędzonymi pochodzącymi z leżakowania w beczce. Usta gładkie, tłuste, mocne i smaczne, zbalansowane...

  Cena po zalogowaniu

 • 125,00 zł Dostępny

  Bardzo aromatyczne, z nutami wanilii, kokosa i dzikich czerwonych jagód. Harmonijne, eleganckie z pięknym długim finiszem.

  Cena po zalogowaniu

 • 130,00 zł W magazynie

  Intensywny czerwony kolor, skoncentrowany, z bardzo żywymi i fioletowymi refleksami. W nosie bardzo wyraźny czerwony owoc (malina, borówka), który zdobią tosty i toffi oraz lukrecja. W ustach wino atakuje nas z mocą, wykazując na początku dobrą kwasowość, czuć też potężną taninę. Dobry przykład rustykalności Bobal, który stopniowo wzmaga się w ustach,...

  Cena po zalogowaniu

 • 130,00 zł Dostępny

  Piękny, głęboki czerwony kolor, wspaniałe aromaty czarnych owoców z dobrze wyczuwalną mineralnością i nutą tostów. Dobrze zbudowane, pełne i eleganckie.

  Cena po zalogowaniu

 • 139,00 zł W magazynie

  Solidne Roble, na bazie szczepu Tempranillo, z długowiecznych krzewów. Złożone z potencjałem starzenia. Wspaniała barwa, uchyla sekretu tajemnicy aromatów - dojrzałych czerwonych owoców, z tłem dębu, lukrecji czy cynamonu.

  Cena po zalogowaniu

 • 140,00 zł W magazynie

  Urzekająca i głęboka rubinowa barwa. Obszerny i bogaty aromaty jeżyn, jagód, śliwek i lukrecji. Usta owocowe i rześkie. Okrągłe zakończenie, z ładnie zintegrowanymi taninami i kwasowością. Dojrzewało w beczce przez 4 miesiące, dzięki czemu młodzieńcza natura wina została dodatkowo zintegrowana i wzbogacona.

  Cena po zalogowaniu

 • 160,00 zł W magazynie

  Głęboka barwa z brunatnymi refleksami. Kompleksowe wino z balsamiczną i aksamitną naturą. Akcenty palonej kawy, karmelu i drewna, w dżemowej otoczce. Pełna integracja smaków, z przeważającą obecnością dojrzałych czereśni i wiśni. Zakończenie w pełnym i bardzo długim balansie.

  Cena po zalogowaniu

 • 190,00 zł Dostępny

  Głęboki czerwony kolor, intensywne aromaty przypraw oraz nuty balsamiczne. W ustach kompleksowe i smaczne z nutami śmietany, suszonych śliwek, karmelu i czarnych owoców. Wino, które leżakowało w beczce przez 3 lata w dębie francuskim i amerykańskim.

  Cena po zalogowaniu

Pokazuje 1 - 36 z 40 elementów

Strona jest przeznaczona dla pełnoletnich użytkowników.

Czy masz ukończone 18 lat?