WineCenter - zapraszamy do naszego salonu w Szczecinie.
Jest 18 produktów.
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
 • 72,00 zł Dostępny

  Czerwone wino wytrawne, o głebokiej czerwonej barwie. Aromatyczny bukiet z nutami wiśni, czerwonych jagód zakończony pięknym zapachem wanilii. Skoncentrowane i eleganckie.

  Cena po zalogowaniu

 • 78,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Czerwone wino wytrawne, intensywny bukiet z aromatami czerwonych owoców konfiturowanych z nutą kawy i wanilii. Dobrze zbudowane, pełne i eleganckie.

  Cena po zalogowaniu

 • 78,00 zł W magazynie

  Ręczna selekcja gron, daje efekt najlepszej jakości. Wino pełne, bogate i silne. Charakter dojrzałych owoców w bardzo bogatym ciele.

  Cena po zalogowaniu

 • 80,00 zł W magazynie

  Ciekawe i oryginalne, zarówno pod względem barwy jak i nosa. Silne nuty czerwonych owoców, kawy i lukrecji. Długie i trwałe wykończenie, z akcentem wanilii oraz orzechów.

  Cena po zalogowaniu

 • 85,00 zł W magazynie

  Obszerny bukiet dojrzałych owoców, charakterystyczny dla regionu Alentejano. Eleganckie taniny w balansie z wyrównaną kwasowością. Unikalna koncentracja aromatów czerwonych owoców, w towarzystwie przypraw i niuansu dymu.

  Cena po zalogowaniu

 • 85,00 zł W magazynie

  Intensywne i balsamiczne aromaty suszonych śliwek i wiśni. Gładkie i pikantne jednocześnie. Długi i intensywny finisz.

  Cena po zalogowaniu

 • 85,00 zł W magazynie

  Kolejna odsłona jakościowej Portugalii. Wspaniale zbalansowane i niezwykle okrągłe wino. Dojrzałe czerwone owoce, przyprawy, nuty tytoniu i skóry, to domena tego wyśmienitego trunku. Gładkie i długie na finiszu.

  Cena po zalogowaniu

 • 89,00 zł W magazynie

  W kieliszku mieni się ciemnym rubinem, z fioletowymi refleksami. Wyczuwalne są typowe aromaty dobrych porto: śliwka, fiołek, nuty goździków. W ustach pełne i otulające smakiem, zapewniając słodycz bardzo dobrze zrównoważoną taninami i kwasowością, co nie pozwala zauważyć wrażenia 19,5% alkoholu.

  Cena po zalogowaniu

 • 90,00 zł W magazynie

  Bogate i intensywne. Klasyczne ujęcie siły, charakteru i finezji portugalskiej stylistyki win. Rozwinięte w ciele i aromatach. Ujmujące i interesujące z równoważnymi taninami i koncentracją owocu, z beczką w tle.

  Cena po zalogowaniu

 • 95,00 zł W magazynie

  Bardzo kompleksowe i silne strukturalnie wino. Wspaniała czerwień z regionu Alentejano. Okrągłe i ekspresyjne ciało z aromatami dojrzałych owoców leśnych, skóry i tytoniu. Złagodzone taniny i długi, przyprawowy finisz.

  Cena po zalogowaniu

 • 99,00 zł W magazynie

  To mocne, soczyste i intensywne czerwone wino jest wytwarzane z klasycznych portugalskich czerwonych winogron - Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Barroca i Tinta Roriz, zbieranych ręcznie z winnic łupkowych na wysokości 600 m. Po fermentacji wino dojrzewa przez 6 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu.

  Cena po zalogowaniu

 • 125,00 zł W magazynie

  Wino we współczesnej odsłonie, delikatniejsze, mniej kwaskowate, przechodzące przez beczki dla nadania gładkości. Kontrolowana ekstrakcja koloru, miękkie taniny i fermentacja jabłkowo-mlekowa. Wino pozostaje w kontakcie z drobnym osadem aż do butelkowania. Okrągłe usta, macerowane czerwone owoce, orzeźwiające, miękkie i eleganckie.

  Cena po zalogowaniu

 • 130,00 zł Dostępny

  Czerwone wino wytrawne, o głebokiej rubinowej barwie z fioletowymi refleksami. Mocno skoncentrowane, aromaty dojrzałych czarnych owoców z nutą balsamiczną. Pełne z długim finiszem.

  Cena po zalogowaniu

 • 130,00 zł Dostępny

  Czerwone wino wytrawne, bardzo skoncentrowane o głębokiej purpurowej barwie. Intensywny bukiet z aromatami czarnych owoców, kakao oraz dymu. Eleganckie i pełne.

  Cena po zalogowaniu

 • 165,00 zł W magazynie

  Skoncentrowane wino rangi Reserva, oparte na typowym i natywnym szczepie Touruga Nacional. Krzepkie i mocno zaznaczone, dojrzałe czerwone owoce. W tle dobrze wkomponowane niuanse beczkowe. Wyraźnie owocowy, bardzo aromatyczny finisz. Leżakowało 12 miesięcy we francuskim dębie.

  Cena po zalogowaniu

 • 170,00 zł W magazynie

  Intensywny granatowy kolor, z fiołkowymi refleksami. Świeży i kwiatowy aromat, z nutą delikatnych przypraw. W ustach wyczuwalne smaki czarnych owoców z kremowym i strukturalnym finiszem. Dojrzewało w beczce z dębu, przez 14 miesięcy.

  Cena po zalogowaniu

 • 220,00 zł W magazynie

  Bardzo kompleksowe i silne strukturalnie wino. Wspaniała czerwień z regionu Alentejano. Okrągłe  i ekspresyjne ciało z aromatami dojrzałych owoców leśnych, skóry i tytoniu. złagodzone taniny i długi, przyprawowy finisz.

  Cena po zalogowaniu

 • 970,00 zł W magazynie

  Vasco da Gama przybywa do Calicut 20 maja 1498 r. Ku czci tego okresu historii, winnica wypuściła Vidigueira Grande Reserva 1498, jako uhonorowanie tego momentu limitowaną edycją win najwyższej jakości. Limitowana edycja to 1498 numerowanych butelek. Ten wyjątkowy trunek dostępny jest w skrzyni z drewna orzechowego oraz z certyfikatem autentyczności. Wino...

  Cena po zalogowaniu

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Strona jest przeznaczona dla pełnoletnich użytkowników.

Czy masz ukończone 18 lat?