WineCenter - zapraszamy do naszego salonu w Szczecinie.
Jest 13 produktów.
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
 • 57,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Czerwone wino wytrawne, intensywny bukiet z aromatami czerwonych owoców konfiturowanych z nutą kawy i wanilii. Dobrze zbudowane, pełne i eleganckie.

  Cena po zalogowaniu

 • 60,00 zł Dostępny

  Czerwone wino wytrawne, o głebokiej czerwonej barwie. Aromatyczny bukiet z nutami wiśni, czerwonych jagód zakończony pięknym zapachem wanilii. Skoncentrowane i eleganckie.

  Cena po zalogowaniu

 • 70,00 zł W magazynie

  Ciekawe i oryginalne, zarówno pod względem barwy jak i nosa. Silne nuty czerwonych owoców, kawy i lukrecji. Długie i trwałe wykończenie, z akcentem wanilii oraz orzechów.

  Cena po zalogowaniu

 • 72,00 zł W magazynie

  Ręczna selekcja gron, daje efekt najlepszej jakości. Wino pełne, bogate i silne. Charakter dojrzałych owoców w bardzo bogatym ciele.

  Cena po zalogowaniu

 • 80,00 zł W magazynie

  Intensywne i balsamiczne aromaty suszonych śliwek i wiśni. Gładkie i pikantne jednocześnie. Długi i intensywny finisz.

  Cena po zalogowaniu

 • 85,00 zł W magazynie

  Kolejna odsłona jakościowej Portugalii. Wspaniale zbalansowane i niezwykle okrągłe wino. Dojrzałe czerwone owoce, przyprawy, nuty tytoniu i skóry, to domena tego wyśmienitego trunku. Gładkie i długie na finiszu.

  Cena po zalogowaniu

 • 88,00 zł W magazynie

  Bardzo kompleksowe i silne strukturalnie wino. Wspaniała czerwień z regionu Alentejano. Okrągłe i ekspresyjne ciało z aromatami dojrzałych owoców leśnych, skóry i tytoniu. Złagodzone taniny i długi, przyprawowy finisz.

  Cena po zalogowaniu

 • 89,00 zł W magazynie

  W kieliszku mieni się ciemnym rubinem, z fioletowymi refleksami. Wyczuwalne są typowe aromaty dobrych porto: śliwka, fiołek, nuty goździków. W ustach pełne i otulające smakiem, zapewniając słodycz bardzo dobrze zrównoważoną taninami i kwasowością, co nie pozwala zauważyć wrażenia 19,5% alkoholu.

  Cena po zalogowaniu

 • 90,00 zł W magazynie
  Nowy

  Bogate i intensywne. Klasyczne ujęcie siły, charakteru i finezji portugalskiej stylistyki win. Rozwinięte w ciele i aromatach. Ujmujące i interesujące z równoważnymi taninami i koncentracją owocu, z beczką w tle.

  Cena po zalogowaniu

 • 130,00 zł Dostępny

  Czerwone wino wytrawne, o głebokiej rubinowej barwie z fioletowymi refleksami. Mocno skoncentrowane, aromaty dojrzałych czarnych owoców z nutą balsamiczną. Pełne z długim finiszem.

  Cena po zalogowaniu

 • 130,00 zł Dostępny

  Czerwone wino wytrawne, bardzo skoncentrowane o głębokiej purpurowej barwie. Intensywny bukiet z aromatami czarnych owoców, kakao oraz dymu. Eleganckie i pełne.

  Cena po zalogowaniu

 • 150,00 zł W magazynie

  Skoncentrowane wino rangi Reserva, oparte na typowym i natywnym szczepie Touruga Nacional. Krzepkie i mocno zaznaczone, dojrzałe czerwone owoce. W tle dobrze wkomponowane niuanse beczkowe. Wyraźnie owocowy, bardzo aromatyczny finisz.

  Cena po zalogowaniu

 • 220,00 zł W magazynie

  Bardzo kompleksowe i silne strukturalnie wino. Wspaniała czerwień z regionu Alentejano. Okrągłe  i ekspresyjne ciało z aromatami dojrzałych owoców leśnych, skóry i tytoniu. złagodzone taniny i długi, przyprawowy finisz.

  Cena po zalogowaniu

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Strona jest przeznaczona dla pełnoletnich użytkowników.

Czy masz ukończone 18 lat?