WineCenter - zapraszamy do naszego salonu w Szczecinie.
Jest 107 produktów.
Pokazuje 37 - 72 z 107 elementów
 • 170,00 zł W magazynie
  Nowy

  Ciemnogranatowa czerwień z rubinowymi refleksami. Pikantne i pomarańczowe aromaty, z wanilią, anyżem i gałką muszkatołową, które zapowiadają biały pieprz, orzechy laskowe, migdały, akcenty ciemnej czekolady i palonej kawy; obfity bukiet dopełnia słodki finisz dżemu wiśniowego i jeżynowego. Świeżość jest wspomagana żywą i krągłą taniną. Wino dojrzewało 30...

  Cena po zalogowaniu

 • 180,00 zł W magazynie

  Winogrona Barbera z regionów Barolo i Barbaresco nadają winu wyjątkowo wspaniałą strukturę, pełne body, złożoność, gładki charakter, dojrzałe owoce, przyprawy i bardzo długą żywotność. Pio Cesare produkuje wina od 135 lat i przez pięć pokoleń w swoich starożytnych piwnicach w centrum miasta Alba.

  Cena po zalogowaniu

 • 189,00 zł W magazynie
  Nowy

  Kolor głębokiej, rubinowej czerwieni. Intensywne, z nutami małych czerwonych owoców, takich jak wiśnie. Smak wytrawny, bogaty, nieco garbnikowy, z dobrą kwasowością. Wino dojrzewało w beczkach ze słoweńskiego i francuskiego dębu.

  Cena po zalogowaniu

 • 190,00 zł W magazynie

  Kolor jasny, rubinowy. Elegancki, charakterystyczny nos, zaczynający się od owocowości, przypomina owoce leśne i powidła śliwkowe. Następnie rozwija się z akcentem lukrecji i kończy się subtelnie korzennymi i waniliowymi nutami. Smak jest wytrawny z dobrą strukturą i szlachetnymi taninami, które są przyjemne na podniebieniu. Dojrzewa w beczce z dębu od 12...

  Cena po zalogowaniu

 • 190,00 zł W magazynie
  Nowy

  Intensywna rubinowa czerwień. Mocne spektrum węchowe, dojrzałe i okrągłe, z dominującymi nutami prażonych orzechów laskowych, następnie rodzynki, figi, wiśnie w alkoholu i lekkie nuty balsamiczne oraz leśne. Ciepłe podniebienie z zaokrąglonymi taninami i energiczną świeżością. Smak ukazuje mineralne wykończenie. Wino dojrzewało 24 miesiące w beczkach z dębu.

  Cena po zalogowaniu

 • 190,00 zł W magazynie
  Nowy

  Barwa granatu z jasnymi refleksami. Nos w nutach mentolowych, które przewidują rodzynki, daktyle, a następnie jeżyny w pełnej dojrzałości. Akcenty cynamonu, słodzonych migdałów, waty cukrowej i orzechów laskowych. Słodkie i jedwabiste wejście z dobrą świeżością i wyrzeźbioną taniną. Delikatnie pikantny finisz z nutami dżemu z czerwonych owoców. Dojrzewało...

  Cena po zalogowaniu

 • 210,00 zł Dostępny

  Pergolaia drugie wino winnicy swoim kupażem ukazuje bordoski charakter. Jedno z najlepszych win regionu ostatnich lat. Delikatne i zbalansowane. Wyczuwalne złożone aromaty czarnych owców przeplatane akcentami kawy i czarnej porzeczki.

  Cena po zalogowaniu

 • 220,00 zł W magazynie
  Nowy

  Elio to wino otrzymane z selekcji najlepszych winogron Corvina i Merlot, pozostawionych do suszenia przez długi czas w suszarni. Aromatyka i ciało oparte na bardzo dojrzałych owocach. Strażnik nieustannego wysiłku i pasji rodziny Cottini w historycznej krainie Valpolicella. Wino dojrzewało 30 miesięcy w beczkach z dębu.

  Cena po zalogowaniu

 • 220,00 zł W magazynie

  Kolor bardzo jasny, rubinowy z odcieniami fioletu. W bukiecie intensywny, z dobrze zintegrowanymi typowymi nutami, akcentami drewna i skóry. Usta wytrawne, doskonale wyważone z obecnością aksamitnych tanin. Wino dojrzewa od 12 do 14 miesięcy w beczce z dębu.

  Cena po zalogowaniu

 • 220,00 zł W magazynie

  Rubinowy kolor o wysokiej intensywności. Owoc wiśni, dojrzałe truskawki, przyprawy w bardzo intensywnym i wyrazistym nosie, uzupełnionym nutami fiołka i czarnej czekolady. Dużo ciepła i dojrzałości na podniebieniu, z akcentem jagody, czereśni i drzewa cedrowego, podpartego odpowiednią świeżością. Wino skoncentrowane, z bardzo trwałym wykończeniem.

  Cena po zalogowaniu

 • 230,00 zł Dostępny

  Żywa czerwona barwa, bardzo przyjemny bukiet, na który składają się aromaty wiśni, czereśni oraz nuty kwiatowe. W ustach pełne, dobrze zbalansowane, wyczuwalne miękkie taniny, długi finisz z owocowym posmakiem.

  Cena po zalogowaniu

 • 240,00 zł W magazynie

  Pinot Nero della Sala to jasnoczerwony kolor granatu. W nosie wydobywają się delikatne aromaty przypraw, fiołków i małych czerwonych owoców. Jego podniebienie, typowe dla odmiany Pinot Nero, jest miękkie i pikantne, z jedwabistymi taninami i charakterystycznymi cechami, które wzmacniają przyjemny profil. Wino dojrzewało kilka miesięcy w beczce z dębu...

  Cena po zalogowaniu

 • 250,00 zł Dostępny

  Czerwone wino słodkie, o bardzo przyjemnym bukiecie czerwonych wiśni i czarnych porzeczek. W ustach jedwabiste, dobrze zbalansowane z długim owocowym posmakiem.

  Cena po zalogowaniu

 • 250,00 zł W magazynie

  Pinot Nero czyli Pinot Noir produkowane przy użyciu winogron pochodzących z winnic hodowanych pod nadzorem i kontrolą personelu dydaktycznego Uniwersytetu Bordeaux. Wino starzone w 900 litrowych francuskich beczkach Tonneaux. Delikatne smaki rozwijają się w pełną harmonię bez nut dębowych.

  Cena po zalogowaniu

 • 250,00 zł W magazynie
  Nowy

  Nieprzenikniona i zwarta rubinowa czerwień z genialnymi refleksami. Nos Intensywny, otwierający się kuszącymi aromatami pieprzu, wanilii i gałki muszkatołowej, z nutami wiśni, jeżyny oraz kwiatowym wykończeniem róży i piwonii. Aksamitne i jedwabiste, zaskakujące świeżą żywotnością dobrego ciała i garbników. Bogaty finisz dojrzałego czerwonego miąższu...

  Cena po zalogowaniu

 • 260,00 zł Dostępny

  Ciemny, granatowy kolor z intensywnymi zapachami suszonych fig łączą nuty przypraw. Z każdym kolejnym łykiem czujemy posmak dojrzałych wiśni i gorzkiej czekolady. Taniny są zrównoważone tworząc niezwykły charakter wina.

  Cena po zalogowaniu

 • 270,00 zł W magazynie

  Botrosecco ma kolor rubinowy. W nosie bogate i intensywne z nutami dojrzałych jagód, malin i jeżyn; aromaty dzikiej mięty i eukaliptusa łączą się z pikantnymi nutami białego pieprzu, które dopełniają jego aromatyczny profil. Podniebienie jest sycące, pikantne z polerowanymi taninami i trwałym finiszem świeżych owoców i kakao. Dojrzewało 12 miesięcy w...

  Cena po zalogowaniu

 • 280,00 zł Dostępny

  Czerwone wino wytrawne o bardzo mocnej budowie, wyczuwalne aromaty to czerwone owoce konfiturowane z nutą kawy. W ustach pełne, treściwe z długim finiszem.

  Cena po zalogowaniu

 • 290,00 zł dostępny

  Barbaresco to wyśmienite wino, oraz nazwa miejscowości w regionie Piemontu. Szczep Nebbiolo, z którego wino jest zbudowane jest bardzo specyficzne dlatego producenci win w Piemoncie mieszają go innymi odmianami by uzyskac idealny balans w winie. 

  Cena po zalogowaniu

 • 320,00 zł Dostępny

  Le Volte dell’Ornellaia łączy śródziemną ekspresję bogactwa i hojności ze strukturą i złożonością. Idealna równowaga pomiędzy poszczególnymi składowymi, od głebokiego rubinowego koloru do chrupkości i owocowości, o idealnie mięsistej strukturze wspartej jedwabiście gładkimi taninami.

  Cena po zalogowaniu

 • 330,00 zł W magazynie

  Intensywna czerwień rubinowa z odcieniami granatu. Bukiet jest czysty, charakterystyczny, intensywny i trwały: nuty jagód i fiołka, piżma, przypraw i drewna. Akcent wanilii i konfitury, aromaty balsamiczne. W ustach ciepłe, dobrze zbudowane, mocne, złożone i miękkie, z eleganckimi taninami doskonale zbalansowanymi z alkoholem. Dojrzewało 3 lata w beczce...

  Cena po zalogowaniu

 • 350,00 zł Dostępny

  Kolor czerwono-arnetowy z jasnopomarańczowymi refleksami, przejrzysty; wyraziste i trwałe aromaty, klasyczne, takie jak owoce runa leśnego. Smak żywy i harmonijny, bardzo elegancki i wielowymiarowy. Dojrzewało w beczkach z dębu, przez minimum 2 lata.

  Cena po zalogowaniu

 • 350,00 zł W magazynie

  Wino jest soczyste i bogate. Obdarzone wielką złożonością, ma delikatne nuty przypominające śródziemnomorski sznyt, wsparte dobrze wyważoną i aromatyczną strukturą. W ustach wino jest otwarte i obfite, z dominującym wrażeniem świeżości, uzupełnionej jedwabistą i precyzyjną strukturą tanin. Finisz jest miękki i trwały. Wino dojrzewa przez 12 miesięcy w...

  Cena po zalogowaniu

 • 355,00 zł W magazynie
  Nowy

  Intensywne i eleganckie Brunello. Rubinowa czerwień z jasnym granatem. W nosie wyróżnia się intensywną i owocową nutą, bukiet ze słodkimi nutami śliwek, wiśni, pomarańczy i przypraw: nuty mirtu, jałowca i kadzidła. Pełne i mocne. Miękkie i gładkie taniny są dobrze zintegrowane z mocną kwasowością. Synteza siły i głębi. Dojrzewało 2 lata w beczkach z dębu...

  Cena po zalogowaniu

 • 360,00 zł W magazynie

  Mocna czerwień rubinu z cieniem granatu. Charakteryzuje się intensywnym bukietem dojrzałych czerwonych owoców (wiśnia maraska, śliwka, czarna porzeczka), konfitury z wiśni i malin, gałki muszkatołowej i czekolady. Usta okrągłe ze świetnym ciałem i strukturą. Ciepłe, trwałe i intensywne. Taniny i kwasowość w pięknej równowadze z alkoholem. Dojrzewało w...

  Cena po zalogowaniu

 • 360,00 zł W magazynie

  Intensywna rubinowa czerwień z odcieniami granatu. Charakteryzuje się intensywnym bukietem dojrzałych czerwonych owoców, czeremchy i malinowego dżemu, gałki muszkatołowej i czekolady. Pełne, okrągłe, świetne ciało i struktura, ciepłe, trwałe i intensywne dla podniebienia. Taniny i kwasowość są w doskonałej równowadze. Dojrzewało aż 30 miesięcy w beczce z...

  Cena po zalogowaniu

 • 370,00 zł Dostępny

  Wino wytrawne o głębokiej granatowej barwie z czerwonymi refleksami, bukiet bardzo rozbudowany z aromatami jeżyn, czarnej porzeczki, czarnej wiśni z nutami skóry, róży oraz przypraw. W ustach pełne, intesnywne lecz zbalansowane, taniny miękkie i jedwabiste.

  Cena po zalogowaniu

 • 375,00 zł W magazynie

  Castelforte Amarone Riserva to wino o pełnym, kompleksowym ciele, które pokazuje wspaniałą elegancję i finezję dzięki swoim niezwykłym zapachom śliwek i czarnej wiśni, wraz ze smakiem cynamonowych nut na finiszu.

  Cena po zalogowaniu

 • 375,00 zł W magazynie

  Intensywna rubinowa czerwień z odcieniami granatu. Bukiet intensywny, złożony i szczególnie trwały, z nutami śliwki, cedru i nut kwiatowych, zrównoważony aromatami tytoniu, czarnego pieprzu, cynamonu i lukrecji. Smak pełny, skoncentrowany, dobrze ustrukturyzowany, z równowagą między składnikami taninowymi i kwasowymi, dzięki czemu jest to wino...

  Cena po zalogowaniu

 • 380,00 zł Dostępny

  Wino o bardzo rozbudowanym przyjemnym bukiecie z aromatami malin, truskawek, płatków róż z dobrze wyczuwalną mineralnością. W ustach bardzo wyrafinowane z dobrą strukturą, piękne świeże owoce, długi finisz z nutą gałki muszkatołowej i skórki pomarańczy. 

  Cena po zalogowaniu

 • 380,00 zł Dostępny

  Chrupkość i godna podziwu równowaga są cechami charakterystycznymi tego wina. Piękny niepowtarzalny bukiet czarnych owoców i przypraw, jedwabista tekstura oraz gęste gruboziarniste garbniki.

  Cena po zalogowaniu

 • 380,00 zł W magazynie

  Piękna lekka barwa, z ciepłymi refleksami. Niepowtarzalne aromaty dzikiej róży, żurawiny, wiśni i śliwek. W tle nuty wywołane beczką, skóra, tytoń i przyprawy. Usta z dostojną kwasowością i dojrzałymi taninami, zakończone w długim i różnorodnym finiszu. Swą strukturę wino zawdzięcza dojrzewaniu w beczkach ze słoweńskiego i austriackiego dębu, przez 30...

  Cena po zalogowaniu

 • 389,00 zł Dostępny

  Wino o głębokiej czerwonej barwie, paleta zapachowa bardzo bogata w aromaty owocowe takie jak czerwone jagody, wiśnie oraz nuty przypraw. W ustach jedwabiste, gęste, pełnego ciała, ale dobrze zbalansowane z długim pełnym finiszem.

  Cena po zalogowaniu

 • 390,00 zł W magazynie

  Barolo Prunotto ma kolor granatu. Aromat złożony i obfity, z przyjemnymi aromatami płatków róży, czerwonych owoców i korzennych nut. Podniebienie pełne, dobrze wyważone z aksamitnymi taninami. Wino dojrzewało w dębowych beczkach, przez 18 miesięcy.

  Cena po zalogowaniu

 • 390,00 zł W magazynie
  Nowy

  Barwa lekko ciemnego granatu. Świeżość kardamonu i balsamiczne właściwości bergamotki i chinowca. Aromaty skórki pomarańczy i aromatycznych ziół, tymianku, majeranku, potem stopniowo gorzka czekolada, jeżyna i wiśnia. Miękkie, świeże. Pamięć zostaje wypalona, ​​ale powracają również mineralne doznania mokrego grafitu i bazaltowego kamienia. Wino...

  Cena po zalogowaniu

 • 395,00 zł W magazynie

  Prunotto Barbaresco to intensywna czerwień granatu. Jego nos jest złożony, z aromatami czerwonych owoców i korzennymi nutami. Podniebienie pełne i aksamitne z trwałym finiszem. Wino dojrzewało w dębowych beczkach, przez 12 miesięcy.

  Cena po zalogowaniu

Pokazuje 37 - 72 z 107 elementów

Strona jest przeznaczona dla pełnoletnich użytkowników.

Czy masz ukończone 18 lat?