WineCenter - zapraszamy do naszego salonu w Szczecinie.
Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • 20,00 zł W magazynie

  Korek - stoper do butelek win musujących. Prosecco, Szampany, Cava i inne. Utrzymuje swieżość, bąbelki i gazowanie dzięki hermetycznej silikonowej uszczelce. Produkt włoskiej marki win musujących Astoria. Można używać do butelek win spokojnych.

  Cena po zalogowaniu

 • 90,00 zł W magazynie

  Zestaw kieliszków do win musujących włoskiej marki Astoria. Kieliszki z logo marki. Opakowanie zawiera 6 kieliszków.

  Cena po zalogowaniu

 • 160,00 zł W magazynie

  Doskonały zestaw prezentowy składający się z butelki jakościowego czerwonego wina z winnicy Bodegas Iniesta i dwóch kieliszków z logo winiarni. Bodegas Iniesta, to rodzinna winnica, która należy do rodziny samego Andresa Iniesty - legendy FC Barcelona i hiszpańskiej piłki nożnej.

  Cena po zalogowaniu

 • 160,00 zł W magazynie

  Doskonały zestaw prezentowy składający się z butelki jakościowego białego wina z winnicy Bodegas Iniesta i dwóch kieliszków z logo winiarni. Białe wino o lekkiej żółtej barwie, z zielonkawymi refleksami. Jaskrawe połączenie szczepów Sauvignon Blanc i Verdejo. Bodegas Iniesta, to rodzinna winnica, która należy do rodziny samego Andresa Iniesty - legendy FC...

  Cena po zalogowaniu

 • 185,00 zł W magazynie

  Wspaniała lekka barwa. Piękne, majestatyczne bąbelki. W zapachu mocno wyczuwalne kwiaty, świeże gruszki i jabłka. Orzeźwiające i soczyste. Wersja limitowana, w oryginalnej drewnianej skrzyni. Limitowany zestaw z dwoma kieliszkami GIFT BOX.

  Cena po zalogowaniu

 • 240,00 zł W magazynie

  Wspaniała lekka barwa. Piękne, majestatyczne bąbelki. W zapachu mocno wyczuwalne kwiaty, świeże gruszki i jabłka. Orzeźwiające i soczyste. Wersja limitowana, w oryginalnej drewnianej skrzyni.

  Cena po zalogowaniu

 • 280,00 zł W magazynie

  Elegancki rozkładany zestaw zawiera butelkę wina jakościowego (deserowego). Niesamowite Cuvèe z Chardonnay oraz Welshriesling, oryginalną galaretkę Kracher z czerwonego wina oraz ciemną czekoladę z nadzieniem winnym

  Cena po zalogowaniu

 • 299,00 zł W magazynie

  Zestaw trzech doskonałych win z Austrii pochodzących od znanej rodziny Kracher. W zestawie znajdziemy białe Pinot Gris, i Zweigelt w odsłonie różowej i czerwonej.Piękne rozkładane pudełko wysokiej jakości.

  Cena po zalogowaniu

 • 380,00 zł W magazynie

  Prestiżowe wino, powstaje dzięki ścisłej i rygorystycznej selekcji przeprowadzonej z najwyższą starannością. Nasadzenia sięgają 60 lat. W winnicy, pod czujnym okiem mistrza, stosuje się starożytne reguły winifikacji.

  Cena po zalogowaniu

 • 440,00 zł W magazynie

  Wspaniały zestaw składający  się ze specjalnie wyselekcjonowanych win od Bodegas Iniesta, słynnej winiarni należącej do ikony światowego futbolu Andresa Iniesty.

  Cena po zalogowaniu

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Strona jest przeznaczona dla pełnoletnich użytkowników.

Czy masz ukończone 18 lat?