WineCenter - zapraszamy do naszego salonu w Szczecinie.
Joseph Phelps Cabernet Sauvignon, Napa Valley  California, USA 2016 Zobacz większe

Joseph Phelps Cabernet Sauvignon, Napa Valley California, USA 2016

To był 1 marca 1973 r., Kiedy Joe przejął 600-akrowe ranczo dla bydła po wschodniej stronie St. Helena. Nie tracił czasu, układając i sadząc 100 akrów winnic z pomocą Waltera Schuga, którego zatrudnił jako winiarza. Sadzili wszystko - Cabernet Sauvignon, Zinfandel, Johannisberg Riesling, Gewurztraminer. Posiadłość była pustą niezagospodarowaną ziemią, ale Joe wiedział, ze najlepsze nadejdzie.

Więcej szczegółów

Cena po zalogowaniu

  • Wysyłka tego samego dnia
  • Darmowa dostawa od 500zł
  • Gwarancja najwyższej jakości win
Masz pytanie? Zadzwoń!
Telefon +48 882 190 130
+48 602 499 960
Godziny pracy infolini Pon. - So.: 10:00 -18:00

Napisz do nas

Email: pkalinski@winecenter.pl

Opis

Styl wytrawne
Kolor czerwone
Rocznik 2016
Kraj USA
Region Kalifornia
Apelacja AVA Napa Valley
Szczepy Cabernet Sauvignon
Format 0,75 L
Winnica Joseph Phelps Vineyards

Więcej informacji

Joseph Phelps Vineyards to prowadzona przez rodzinę posiadłość z winnicami i winiarniami w dolinie Napa i na zachodnim wybrzeżu Sonoma.

„Kiedy mój tata założył winnicę Joseph Phelps Vineyards w 1973 r., Zrobił to z bardzo długoterminową perspektywą i długoterminowym podejściem. Wiedział, że aby stworzyć najlepsze wina, musi mieć ogromne poświęcenie, dbałość o szczegóły i pasję. ” - Bill Phelps, syn Joe

Cabernet Sauvignon 2016 jest wyjątkowo skoncentrowany z gęstymi czarnymi owocami, anyżem, kawą paloną, dojrzałymi jagodami, nutą cedru i grafitem. Świeże i skoncentrowane wino o kremowej konsystencji i długim, soczystym smaku z zakurzoną ziemią, przyprawami do pieczenia, słodką wanilią i nutami figi.

W ciągu następnych 42 lat Joe stał się jedną z najbardziej szanowanych postaci w kalifornijskim przemyśle winiarskim, przekształcając Joseph Phelps Vineyards w uznaną na całym świecie winiarnię znaną z kultowych win i niezachwianego przywiązania do jakości.

Strona jest przeznaczona dla pełnoletnich użytkowników.

Czy masz ukończone 18 lat?