WineCenter - zapraszamy do naszego salonu w Szczecinie.
Château Beaumont Les Pierrières Blaye Côtes de Bordeaux Blanc Château Beaumont Les Pierrières Blaye Côtes de Bordeaux Blanc Zobacz większe

Château Beaumont Les Pierrières Blaye Côtes de Bordeaux Blanc

Wino otwiera się mnogością aromatów, dojrzałych owoców egzotycznych. W ustach dojrzałe cytrusy, z akcentami dojrzałych białych owoców i ziół. Niesamowity, mineralny finisz. Owoce użyte do produkcji pochodzą z ekologicznych upraw.

Więcej szczegółów

Cena po zalogowaniu

  • Wysyłka tego samego dnia
  • Darmowa dostawa od 500zł
  • Gwarancja najwyższej jakości win
Masz pytanie? Zadzwoń!
Telefon +48 882 190 130
+48 602 499 960
Godziny pracy infolini Pon. - So.: 10:00 -18:00

Napisz do nas

Email: pkalinski@winecenter.pl

Opis

Styl wytrawne
Kolor białe
Rocznik 2021
Kraj Francja
Region Bordeaux
Apelacja Grand Vin de Bordeaux
Szczepy Sauvignon Blanc, Sémillon
Format 0,75 L
Winnica Château Beaumont Les Pierrières

Więcej informacji

Château Beaumont Les Pierrières jest własnością rodzinną od ponad 30 lat. Obejmuje 18 hektarów winorośli w AOC Blaye Côtes de Bordeaux, w tym 1,5 w kolorze białym. Winnica znajduje się w gminie Berson, w samym sercu apelacji. Dobrze wyeksponowana, od strony żwirowej grani, obsadzona jest 80% Merlotem i 20% Cabernetem. Najstarsze winorośle mogą osiągnąć 30 lat. Ta właściwość daje okrągłe, owocowe, bardzo przyjemne wina. Białe wino jest godne uwagi. Ostatnio rada pana Veyry, enologa w laboratorium Michela Rollanda, skupiała się na racjonalnym zarządzaniu winnicą poprzez selekcję poletek, usuwanie liści, zielone zbiory, w celu zmniejszenia plonów i poprawy jakości. Procesy dotyczące winifikacji i dojrzewania pozwalają uzyskać bardziej skoncentrowane wina, które pozostają dobrze zaokrąglone, z pięknymi akcentami mineralnymi.

Produkty powiązane

Strona jest przeznaczona dla pełnoletnich użytkowników.

Czy masz ukończone 18 lat?