WineCenter - zapraszamy do naszego salonu w Szczecinie.
Jest 8 produktów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • 85,00 zł W magazynie

  Kumeu Village Sauvignon Blanc, to wyjątkowe wino o rewelacyjnej strukturze i rześkości. Wspaniała kwasowość w towarzystwie egzotycznych niuansów i wspaniałą mineralnością.

  Cena po zalogowaniu

 • 89,00 zł W magazynie
  Nowy

  Czysty i żywy z warstwami marakui, owoców tropikalnych i dojrzałych cytrusów. Soczyste owocowe smaki i delikatna kwasowość łączą się, aby zapewnić przepyszny finisz. Sauvignon Blanc, przechwytujący wszystkie charakterystyczne subregionalne smaki Marlborough, z pewnością zrobi wrażenie.

  Cena po zalogowaniu

 • 90,00 zł W magazynie

  Wino pełne świeżych, pachnących aromatów dojrzałej marakui i owoców tropikalnych z uniesionymi egzotycznymi kwiatami, świeżymi ziołami i subtelnymi niuansami pokrzywy.

  Cena po zalogowaniu

 • 90,00 zł W magazynie

  Wyprodukowany w 100% z winogron uprawianych w winnicach, z krzemiennych gleb Rapaura, ma gładką teksturę z cytrynami i limonkami na nosie. Lekka nuta słodyczy równoważy pikantną kwasowość. Długi, mineralny, atrakcyjny finisz.

  Cena po zalogowaniu

 • 95,00 zł W magazynie

  "Haha" jest w rzeczywistości słowem maoryskim, które oznacza pikantny i soczysty. Wino zaskakuje skoncentrowanym przypływem owoców marakui i agrestowych smaków. Jest lekkie i zbalansowane.

  Cena po zalogowaniu

 • 95,00 zł W magazynie

  Intensywne i skoncentrowane w swoich aromatach. Wspaniałe nuty ananasa, mango, trawy cytrynowej i jaśminu. Orzeźwiająca i bogata kwasowość, z mineralnością w tle.

  Cena po zalogowaniu

 • 125,00 zł W magazynie

  Rodzina Brajkovich i Wina Kumeu River to historia, która zapoczątkowała rozwój nowozelandzkiego przemysłu winiarskiego. Chardonnay jest uznawane za jedne z najlepszych na Świecie.

  Cena po zalogowaniu

 • 220,00 zł W magazynie

  Rodzina Brajkovich i Wina Kumeu River to historia, która zapoczątkowała początki nowozelandzkiego przemysłu winiarskiego. Chardonnay jest uznawane za jedne z najlepszych na Świecie.

  Cena po zalogowaniu

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Strona jest przeznaczona dla pełnoletnich użytkowników.

Czy masz ukończone 18 lat?