WineCenter - zapraszamy do naszego salonu w Szczecinie.
Jest 64 produktów.
Pokazuje 1 - 36 z 64 elementów
 • 75,00 zł W magazynie

  Ciekawa kompozycja aromatów i smaków, w znanym i popularnym Chardonnay. Wyczuwalne jabłka, cytrusy, ananasy i akcenty słodkich melonów. Ujmujące, smaczne i dobrym balansie.

  Cena po zalogowaniu

 • 75,00 zł W magazynie

  Lekka, złota barwa pociąga za sobą zapach limonek, agrestu, skórki cytrynowej oraz ananasa w akompaniamencie kwiatów. W smaku żywe, owocowe i soczyste.

  Cena po zalogowaniu

 • 75,00 zł W magazynie

  Subtelne wino o aromacie melona, jaśminu i lekkich cytrusów. Kwasowość zrównoważona, współgrająca z paletą.

  Cena po zalogowaniu

 • 78,00 zł W magazynie
  Nowy

  Nieprzeciętnie delikatne wino. Delikatna, słomkowa barwa. Nos przywodzi na myśl przede wszystkim wiosenne kwiaty oraz egzotyczne owoce. W ustach równie harmonijne i subtelne, z bardzo lekką kwasowością. Miękkie na zakończeniu.

  Cena po zalogowaniu

 • 80,00 zł Dostępny

  Słomkowy kolor ze złotymi refleksami. Delikatne i świeże nuty cytrynowe przeplatane mineralnym aromatem. Przyjemne orzeźwiające zakończenie.

  Cena po zalogowaniu

 • 80,00 zł W magazynie

  Wino otwiera się mnogością aromatów, dojrzałych owoców egzotycznych. W ustach dojrzałe cytrusy, z akcentami dojrzałych białych owoców i ziół. Niesamowity, mineralny finisz. Owoce użyte do produkcji pochodzą z ekologicznych upraw.

  Cena po zalogowaniu

 • 89,00 zł W magazynie

  To 100% Pinot Auxerrois jest bardzo owocowe (nuty brzoskwini i jabłka), bardzo aromatyczne z przyjemnym ciałem i długim finiszem. Jest bardzo atrakcyjne i dobrze wyważony.

  Cena po zalogowaniu

 • 90,00 zł Dostępny

  Białe wino wytrawne, bardzo ekspresyjne z aromatami rodzynek oraz fiołków. W utach pełne, orzeźwiające oraz chrupkie z długim finiszem. Podawać schłodzone.

  Cena po zalogowaniu

 • 90,00 zł Dostępny

  Białe wino wytrawne, o bardzo przyjemnym bukiecie pełnym owoców cytrusowych oraz agrestu. Pełne, gładkie, wyraziste z bardzo długim soczystym finiszem. Podawać schłodzone.

  Cena po zalogowaniu

 • 95,00 zł Dostępny

  Białe wino wytrawne z bardzo przyjemnym bukietem, w którym znajdziemy aromaty moreli, żółtych śliwek z delikatnymi nutami kwiatowymi. W ustach bardzo bogate, eleganckie i zostające długo na podniebieniu.

  Cena po zalogowaniu

 • 115,00 zł Dostępny

  Białe wino wytrawne o bardzo owocowej charakterystyce, aromaty cytrusów, limonki z delikatnymi nutami kwiatowymi. W ustach pełne orzeźwiające, dobrze zbalansowane.

  Cena po zalogowaniu

 • 120,00 zł W magazynie

  Pouilly Fuissé „Trilogie des Terroirs” autorstwa "Closerie des Alisiers" to eleganckie, świeże i mineralne białe wino, z winogron odmiany Chardonnay, z różnych wiosek regionu Maconnai w Burgundii. Niuanse kwiatów i owoców wprowadzają do gładkiego, orzeźwiającego, dobrze zbalansowanego i pikantnego smaku.

  Cena po zalogowaniu

 • 120,00 zł W magazynie

  Po napowietrzeniu w nosie otwierają się nuty cytrusowe i głównie pomarańczowe. Podniebienie jest mocne i owocowe z nutami grejpfruta, ze świeżym finiszem.

  Cena po zalogowaniu

 • 125,00 zł Dostępny

  Białe wino o bardzo owocowym charakterze, delikatny stopień wytrawności, piękny bukiet z aromatami liczi, mango oraz cytrusów. W ustach pełne, owocowe z długim soczystym finiszem.

  Cena po zalogowaniu

 • 130,00 zł W magazynie

  Lekkie zielone i cytrusowe owoce wyczuwalne w pierwszym "nosie". Kolejna odsłona zapachu odkrywa białe kwiaty i świeże pieczywo. Wyrównana kwasowość i akcent mineralny, jaskrawo i długo zakańczają wino na podniebieniu.

  Cena po zalogowaniu

 • 130,00 zł W magazynie

  Przyjemny, mineralny i lekki akcent grejpfruta, limonki, zielonego jabłka. Wyczuwalne jagody agrestu i porzeczki. Świeże mrowienie w ustach z przyjemnym zadymieniem w tle. Szlachetny i niezwykle zrównoważony charakter. Żywy i długi finisz.

  Cena po zalogowaniu

 • 140,00 zł Dostępny

  Jasnozłoty kolor, aromatyczny bukiet, na który składają się zapachy białych kwiatów oraz owoców cytrusowych. W ustach pełne z aromatami agrestu, nektarynek z dobrze wyczuwalną mineralnością. Delikatnie wytrawne, podawać schłodzone.

  Cena po zalogowaniu

 • 149,00 zł W magazynie

  Bladożółty kolor ze złotymi refleksami. Pierwszy nos jest kwiatowy (konwalia, wiciokrzew), z nutą żółtych owoców (morela). Pozwalając winu oddychać, bukiet staje się bardziej złożony z wyraźnymi nutami cytrusowymi. owoce dojrzałe (pomarańczowe) i białe (gruszki). Usta żywe. Wykończenie jest soczyste i mineralne.

  Cena po zalogowaniu

 • 160,00 zł W magazynie

  Kirsch to najstarsza ze wszystkich brandy. Najlepiej degustować ją po dobrym posiłku. Wspaniała moc oraz niesamowite aromaty gatunkowe.

  Cena po zalogowaniu

 • 180,00 zł W magazynie

  Poire William to interesująca odmiana do wyrobu brandy gruszkowatej, zwłaszcza ze względu na jej owocowość. W nosie pojawia się bardzo piękna intensywność aromatyczna bardzo dojrzałej gruszki, aromaty, które można znaleźć także w ustach. Dobra długość finiszu.

  Cena po zalogowaniu

 • 190,00 zł W magazynie

  Clos des Lunes - Lune d'Argent oferuje jasnożółty odcień z bladozielonymi refleksami. Nos jest intensywny i złożony z egzotycznych białych owoców i cytrusów zmieszanych z nutami lipy i akacji. Podniebienie bogate, obfite i intensywnie owocowe. Cytrynowa świeżość Sauvignon Blanc delikatnie otula egzotyczną słodycz mango i liczi dojrzałego Semillon....

  Cena po zalogowaniu

 • 192,00 zł W magazynie

  Marc de Gewurztraminer charakteryzuje się piżmowymi aromatami z nutami róż. Szczególnie smakuje z przyprawami i lukrecją.

  Cena po zalogowaniu

 • 195,00 zł W magazynie

  Aromaty białych kwiatów (głóg i akacja) i nuty cytrusowe. Napięte i żywe podniebienie, z mineralnym wykończeniem. Uprawy ekologiczne. Dojrzewa na osadzie od 6 do 8 miesięcy.

  Cena po zalogowaniu

 • 220,00 zł W magazynie

  Ten owocowy, subtelny, elegancki pikantny i bogaty Gewurztraminer jest wytwarzany z winogron mających, aromaty typowe dla szczepu - liczi, płatki róż i egzotyczne owoce. Niebywała aromatyka i rewelacyjny balans, tworzą to wino niezapomnianym.

  Cena po zalogowaniu

 • 230,00 zł W magazynie

  Podczas degustacji tego wina, które jest bardzo wytrawne i długo utrzymuje się na podniebieniu, dominują aromaty składników mineralnych oraz cytryny i grejpfruta. Z biegiem czasu wino to będzie stawało się coraz bardziej złożone, co daje mu ogromny potencjał do udoskonalenia, dlatego może (i powinno) być przechowywane przez kilka lat w piwnicy.

  Cena po zalogowaniu

 • 240,00 zł W magazynie

  Pinot Gris Grand Cru Pfersigberg ma piękny jasnożółty kolor. Nos jest intensywny z nutami dojrzałych żółtych owoców, takich jak pigwa i mirabelka z miodem w tle. Usta są złożone z  aromatami figi i pigwy. Jest mocne z przyjemną świeżością na finiszu. Winogrona zbierane są ręcznie, delikatnie wyciskane i leżakowane w stuletnich dębowych beczkach.

  Cena po zalogowaniu

 • 260,00 zł W magazynie

  Ardèche Viognier, o wspaniałym jasnozłotym kolorze, oferuje intensywny nos soczystej moreli. W ustach okrągłe i obfite wino z nutami kwiatow, brzoskwiń i świeżych migdałów. Długa trwałość.

  Cena po zalogowaniu

 • 289,00 zł W magazynie

  S de Suduiraut to wytrawne wino, wytwarzane w Château Suduiraut od 2004 r. Pochodzi z winogron Semillon i Sauvignon Blanc, z najstarszych winorośli posadzonych w posiadłości, na żwirowej glebie w regionie Sauternes. Aromaty kwiatowe i białych owoców. S de Suduiraut jest intensywne i mineralne na podniebieniu, z lekkim dębowym finiszem. Dojrzewało w...

  Cena po zalogowaniu

 • 290,00 zł W magazynie

  Złotożółta, lśniąca, szlachetna barwa z zielonkawymi refleksami. Urokliwy nos w temacie różowego grepfruta, dojrzałej brzoskwini oraz dojrzałych egzotycznych owoców. Na podniebieniu dominuje żywa elegancja i mineralna struktura. Długi i energiczny finisz.

  Cena po zalogowaniu

 • 290,00 zł W magazynie

  Piękny nos zdominowany przez kwiaty i żywe nuty cytrusowe. Wyrafinowany styl podkreśla bardzo dobrze zintegrowane drewno, które wnosi przyjemną złożoność. Na podniebieniu jest subtelne, wino zyskuje pozostając idealnie zrównoważone. Pomimo tego, że Sauvignon jest mniejszością w mieszance, jest dobrze wyrażony, nie przytłaczając elegancji Sémillon.

  Cena po zalogowaniu

 • 290,00 zł W magazynie

  Ten cuvée jest bardzo precyzyjne w swojej równowadze. W ustach wybucha pełną strukturą. Nos wypełniony jest kwiatowymi aromatami. W ustach prezentuje dość pieprzne nuty, po których następuje bardzo dobra długość. Część wina dojrzewa w beczkach z dębu, część natomiast w cementowych kadziach, przez 9 miesięcy.

  Cena po zalogowaniu

 • 290,00 zł W magazynie

  Ten Riesling został zebrany podczas późnych zbiorów w 2020 roku na wzgórzach Eguisheim. Na tym ulubionym przez Riesling terroir, uzyskano dojrzałość botrytyzowanych winogron, przynoszącą złożone i owocowe aromaty, z nutami owoców cytrusowych, a zwłaszcza grejpfruta. Długość jest wyjątkowa, szlachetna i bardzo złożona.

  Cena po zalogowaniu

 • 295,00 zł Dostępny

  Białe wino wytrawne, o bukiecie stonowanym wypełnionym owocami cytrusowymi, a nade wszystko wszechobecną mineralnością. W ustach świeże, pełne z długim finiszem. Podawać schłodzone.

  Cena po zalogowaniu

 • 305,00 zł W magazynie

  Bardzo złożone Chablis. Silna woń kwiatów, dojrzałych gruszek, jabłek i owoców egzotycznych. Regularna i dobrze zaakcentowana kwasowość, z charakterystycznym mineralnym tłem, idealnie tworzy długie i nieco maślane zakończenie.

  Cena po zalogowaniu

 • 320,00 zł W magazynie

  Kolor jest bladożółty, bardzo klarowny, zapach wyraża aromaty białych kwiatów, cytrusów, grejpfruta, orzecha laskowego, z nutami kawowymi wynikającymi z leżakowania w beczce. Żywe i bardzo świeże. Podniebienie jest czyste, owocowe. Przeważają aromaty owoców cytrusowych, połączone z lekko palonymi aromatami kawy. Długi finisz i długotrwałe aromaty. Wino...

  Cena po zalogowaniu

 • 330,00 zł W magazynie

  Intensywny aromat cytrusów, białych kwiatów. Podniebienie ma przyjemny owocowy początek ze zrównoważonym dębem i długim finiszem na egzotycznych owocach. Wino fermentowało na osadzie przez 9 miesięcy w beczce z dębu.

  Cena po zalogowaniu

Pokazuje 1 - 36 z 64 elementów

Strona jest przeznaczona dla pełnoletnich użytkowników.

Czy masz ukończone 18 lat?