WineCenter - zapraszamy do naszego salonu w Szczecinie.
Jest 84 produktów.
Pokazuje 1 - 36 z 84 elementów
 • 60,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Owocowo elegancki, wysokogatunkowy. Stosowanie tradycyjnej metody dojrzewania w butelkach nadaje mu niepowtarzalny charakter. Chenin Blanc i Chardonnay tworzą świeżość i kompleksowość.

  Cena po zalogowaniu

 • 60,00 zł W magazynie

  Ciekawa kompozycja aromatów i smaków, w znanym i popularnym Chardonnay. Wyczuwalne jabłka, cytrusy, ananasy i akcenty słodkich melonów. Ujmujące, smaczne i dobrym balansie.

  Cena po zalogowaniu

 • 60,00 zł W magazynie

  Subtelne wino o aromacie melona, jaśminu i lekkich cytrusów. Kwasowość zrównoważona, współgrająca z paletą.

  Cena po zalogowaniu

 • 65,00 zł W magazynie

  Lekka, złota barwa pociąga za sobą zapach limonek, agrestu, skórki cytrynowej oraz ananasa w akompaniamencie kwiatów. W smaku żywe, owocowe i soczyste.

  Cena po zalogowaniu

 • 72,00 zł W magazynie

  Bardzo ciekawe i szerokie w swych aromatach Chardonnay z Burgundii. Niebywale ujmujące nutami świeżych owoców cytrusowych, ananasa, gruszki czy jabłek. Bardzo eleganckie i przy tym bardzo pijalne.

  Cena po zalogowaniu

 • 75,00 zł Dostępny

  Białe wino wytrawne, o bardzo przyjemnym bukiecie pełnym owoców cytrusowych oraz agrestu. Pełne, gładkie, wyraziste z bardzo długim soczystym finiszem. Podawać schłodzone.

  Cena po zalogowaniu

 • 80,00 zł Dostępny

  Słomkowy kolor ze złotymi refleksami. Delikatne i świeże nuty cytrynowe przeplatane mineralnym aromatem. Przyjemne orzeźwiające zakończenie.

  Cena po zalogowaniu

 • 80,00 zł W magazynie

  Wino otwiera się mnogością aromatów, dojrzałych owoców egzotycznych. W ustach dojrzałe cytrusy, z akcentami dojrzałych białych owoców i ziół. Niesamowity, mineralny finisz. Owoce użyte do produkcji pochodzą z ekologicznych upraw.

  Cena po zalogowaniu

 • 85,00 zł Dostępny

  Białe wino wytrawne, bardzo ekspresyjne z aromatami rodzynek oraz fiołków. W utach pełne, orzeźwiające oraz chrupkie z długim finiszem. Podawać schłodzone.

  Cena po zalogowaniu

 • 90,00 zł Dostępny

  Białe wino wytrawne z bardzo przyjemnym bukietem, w którym znajdziemy aromaty moreli, żółtych śliwek z delikatnymi nutami kwiatowymi. W ustach bardzo bogate, eleganckie i zostające długo na podniebieniu.

  Cena po zalogowaniu

 • 95,00 zł Dostępny

  Obfity bukiet przypraw i ziół, dojrzałej cytryny i brzoskwini zakończony delikatną miodową nutą. Lekki i zharmonizowany smak połączony aktywną kwasowością i pikantnym zakończeniem.

  Cena po zalogowaniu

 • 95,00 zł Dostępny

  Białe wino wytrawne o bardzo owocowej charakterystyce, aromaty cytrusów, limonki z delikatnymi nutami kwiatowymi. W ustach pełne orzeźwiające, dobrze zbalansowane.

  Cena po zalogowaniu

 • 99,00 zł W magazynie

  Crémant Rosé Brut - pysznie wytrawny z nutami czerwonych owoców, jest wytwarzany w 100% z winogron Pinot Noir. Produkowany jest „metodą tradycyjną” z leżakowaniem na osadzie przez 12 miesięcy. Elegancki wariant na aperitify i świąteczne chwile.

  Cena po zalogowaniu

 • 120,00 zł W magazynie

  Pouilly Fuissé „Trilogie des Terroirs” autorstwa "Closerie des Alisiers" to eleganckie, świeże i mineralne białe wino, z winogron odmiany Chardonnay, z różnych wiosek regionu Maconnai w Burgundii. Niuanse kwiatów i owoców wprowadzają do gładkiego, orzeźwiającego, dobrze zbalansowanego i pikantnego smaku.

  Cena po zalogowaniu

 • 120,00 zł W magazynie

  Po napowietrzeniu w nosie otwierają się nuty cytrusowe i głównie pomarańczowe. Podniebienie jest mocne i owocowe z nutami grejpfruta, ze świeżym finiszem.

  Cena po zalogowaniu

 • 125,00 zł Dostępny

  Białe wino o bardzo owocowym charakterze, delikatny stopień wytrawności, piękny bukiet z aromatami liczi, mango oraz cytrusów. W ustach pełne, owocowe z długim soczystym finiszem.

  Cena po zalogowaniu

 • 130,00 zł W magazynie

  Przyjemny, mineralny i lekki akcent grejpfruta, limonki, zielonego jabłka. Wyczuwalne jagody agrestu i porzeczki. Świeże mrowienie w ustach z przyjemnym zadymieniem w tle. Szlachetny i niezwykle zrównoważony charakter. Żywy i długi finisz.

  Cena po zalogowaniu

 • 130,00 zł W magazynie
  Nowy

  Kolor krystalicznie czysty, ze żółto-złotą nutą. W bukiecie białe owoce, melisa i kwiatowe nuty akacji. W ustach drobne bąbelki, eleganckie na podniebieniu, świeże z długim finiszem. Wino wytwarzane tradycyjną metodą szampańską.

  Cena po zalogowaniu

 • 140,00 zł Dostępny

  Jasnozłoty kolor, aromatyczny bukiet, na który składają się zapachy białych kwiatów oraz owoców cytrusowych. W ustach pełne z aromatami agrestu, nektarynek z dobrze wyczuwalną mineralnością. Delikatnie wytrawne, podawać schłodzone.

  Cena po zalogowaniu

 • 145,00 zł Dostępny

  Jasnożółta barwa, bukiet pełen owoców cytrusowych, grejpfruta, limonki wygładzonych delikatną nutą miodu. W ustach pełny orzeźwiający i świeży z długim finiszem.

  Cena po zalogowaniu

 • 149,00 zł Dostępny

  Wspaniały szampan o złocistej barwie, orzeźwiającym bukiecie z aromatami moreli oraz białej brzoskwinii. W ustach pełny, okrągły, z długim finiszem. Podawać schłodzony.

  Cena po zalogowaniu

 • 149,00 zł W magazynie

  Bladożółty kolor ze złotymi refleksami. Pierwszy nos jest kwiatowy (konwalia, wiciokrzew), z nutą żółtych owoców (morela). Pozwalając winu oddychać, bukiet staje się bardziej złożony z wyraźnymi nutami cytrusowymi. owoce dojrzałe (pomarańczowe) i białe (gruszki). Usta żywe. Wykończenie jest soczyste i mineralne.

  Cena po zalogowaniu

 • 150,00 zł W magazynie

  Jasnożółta szata, delikatny i bardzo owocowy nos, przypominający miąższ białych owoców oraz cytrusy. Na podniebieniu lekkość oraz niesamowita świeżość. Żywe zakończenie pociąga za sobą mnogość aromatów.

  Cena po zalogowaniu

 • 160,00 zł W magazynie

  Kirsch to najstarsza ze wszystkich brandy. Najlepiej degustować ją po dobrym posiłku. Wspaniała moc oraz niesamowite aromaty gatunkowe.

  Cena po zalogowaniu

 • 179,00 zł W magazynie
  Nowy

  Ardèche Viognier, o wspaniałym jasnozłotym kolorze, oferuje intensywny nos soczystej moreli. W ustach okrągłe i obfite wino z nutami kwiatow, brzoskwiń i świeżych migdałów. Długa trwałość.

  Cena po zalogowaniu

 • 180,00 zł W magazynie

  Poire William to interesująca odmiana do wyrobu brandy gruszkowatej, zwłaszcza ze względu na jej owocowość. W nosie pojawia się bardzo piękna intensywność aromatyczna bardzo dojrzałej gruszki, aromaty, które można znaleźć także w ustach. Dobra długość finiszu.

  Cena po zalogowaniu

 • 185,00 zł W magazynie
  Nowy

  Aromaty białych kwiatów (głóg i akacja) i nuty cytrusowe. Napięte i żywe podniebienie, z mineralnym wykończeniem. Uprawy ekologiczne. Dojrzewa na osadzie od 6 do 8 miesięcy.

  Cena po zalogowaniu

 • 190,00 zł W magazynie

  Clos des Lunes - Lune d'Argent oferuje jasnożółty odcień z bladozielonymi refleksami. Nos jest intensywny i złożony z egzotycznych białych owoców i cytrusów zmieszanych z nutami lipy i akacji. Podniebienie bogate, obfite i intensywnie owocowe. Cytrynowa świeżość Sauvignon Blanc delikatnie otula egzotyczną słodycz mango i liczi dojrzałego Semillon....

  Cena po zalogowaniu

 • 190,00 zł W magazynie
  Nowy

  Kolor słomkowy ze złotymi refleksami. Drobne i delikatne bąbelki, uwodzicielski i wykwintny nos otwiera się nutami brzoskwini i tostów. Podniebienie obfite i zrównoważone, z nutami białych owoców i miodu. Długi finisz rozbudzony lekką nutą goryczki, która wnosi orzeźwiającą świeżość. Wino tworzone metodą tradycyjną, dojrzewa na osadzie przez 12 miesięcy.

  Cena po zalogowaniu

 • 192,00 zł W magazynie

  Marc de Gewurztraminer charakteryzuje się piżmowymi aromatami z nutami róż. Szczególnie smakuje z przyprawami i lukrecją.

  Cena po zalogowaniu

 • 220,00 zł W magazynie

  Ten owocowy, subtelny, elegancki pikantny i bogaty Gewurztraminer jest wytwarzany z winogron mających, aromaty typowe dla szczepu - liczi, płatki róż i egzotyczne owoce. Niebywała aromatyka i rewelacyjny balans, tworzą to wino niezapomnianym.

  Cena po zalogowaniu

 • 220,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Cuvée brut to wyjątkowo dobrze wyważony szampan, świeży i żywy, z lekkimi aromatami owoców cytrusowych i kwiatów wiosennych.

  Cena po zalogowaniu

 • 235,00 zł W magazynie

  Szampan o ładnej barwie. W zapachu obszerne i złożone. Klasyczne aromaty egzotycznych owoców, z dojrzałymi cytrusami. Dodatkowo ciekawe zapachy świeżego pieczywa z subtelnym udziałem migdałów. Pełne w smaku z szeroko zakrojoną elegancją i delikatnymi bąbelkami, na długim zakończeniu.

  Cena po zalogowaniu

 • 240,00 zł W magazynie
  Nowy

  Ten cuvée jest bardzo precyzyjne w swojej równowadze. W ustach wybucha pełną strukturą. Nos wypełniony jest kwiatowymi aromatami. W ustach prezentuje dość pieprzne nuty, po których następuje bardzo dobra długość. Część wina dojrzewa w beczkach z dębu, część natomiast w cementowych kadziach, przez 9 miesięcy.

  Cena po zalogowaniu

 • 245,00 zł W magazynie

  Jasnożółty kolor, z pięknymi, złotymi refleksami. Drobne bąbelki oplatają brzegi kieliszka. Aromaty owoców jagodowych. W ustach delikatne, świeże i przyjemne z czystym wykończeniem.

  Cena po zalogowaniu

 • 265,00 zł W magazynie

  Pommery Brut Royal to esencja stylu Pommery: żywiołowość, świeżość, finezja. Z 40 wybranych wiosek na Côte des Blancs i Montagne de Reims oraz innych obszarach regionu Szampanii, gdzie klimat wzmacnia żywotność i delikatność winogron Chardonnay.

  Cena po zalogowaniu

Pokazuje 1 - 36 z 84 elementów

Strona jest przeznaczona dla pełnoletnich użytkowników.

Czy masz ukończone 18 lat?