WineCenter - zapraszamy do naszego salonu w Szczecinie.
Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 90,00 zł Dostępny

  Jasnoczerwona barwa, przyjemna wytrawność, bardzo aromatyczny bukiet, na który składają się nuty dzikich czerwonych jagód oraz kakao. W ustach pełne, świeże o owocowym charakterze z długim finiszem.

  Cena po zalogowaniu

 • 125,00 zł Dostępny

  Głęboka czerwona barwa, na nosie bardzo intensywne, z aromatami wiśni i jeżyn i nutami dymnymi.       W ustach żywe, pełne z długim soczystym finiszem.

  Cena po zalogowaniu

 • 140,00 zł W magazynie

  Bardzo intensywne, z aromatami czereśni, jeżyn i borówek. W ustach żywe, pełne z długim wyraźnym finiszem, z niuansem dymu i przypraw. Leżakowało 6 miesięcy w beczkach dębowych.

  Cena po zalogowaniu

 • 250,00 zł Dostępny

  Głęboki czerwony kolor. Intensywny i kompleksowy bukiet z aromatami borówek, jeżyn z nutą balsamiczną oraz wanilii. W ustach bardzo dobrze zbalansowane, eleganckie z długim posmakiem.

  Cena po zalogowaniu

 • 380,00 zł Dostępny

  Głeboki granatowy kolor, wspaniały bukiet z aromatami dojrzałych czarnych i czerwonych owoców pestkowych z nutami przypraw oraz tostów. W ustach niezwykle bogate, krzepkie z długim finiszem.

  Cena po zalogowaniu

 • 580,00 zł W magazynie

  „Grand Cru” z Argentyny, Cheval des Andes narodził się ze spotkania dwóch kultur. Łączy wizję i wiedzę Château Cheval Blanc z uprawą winorośli na dużych wysokościach w regionie Mendoza. Tutaj Malbec i Cabernet Sauvignon są uprawiane w czystych i naturalnych warunkach u podnóża Andów.

  Cena po zalogowaniu

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Strona jest przeznaczona dla pełnoletnich użytkowników.

Czy masz ukończone 18 lat?