WineCenter - zapraszamy do naszego salonu w Szczecinie.
1 Zobacz większe

Château Gressier Grand Poujeaux, Moulis-en-Médoc, Bordeaux 2011

Zamek nosi imię właściciela z XVIII wieku André-Pierre Gressier de Poyen; jeśli chodzi o „Grand Poujeaux”, tak nazywa się najbardziej jakościowa strefa Moulis, z terroirem ze żwiru i gliny, którego obszar obejmuje 10 hektarów. Od 2003 r. Gressier Grand Poujeaux należy do rodziny Merlaut, właściciela innych prestiżowych zamków, takich jak Gruaud Larose, Haut-Bages Liberal, Camensac i Chasse Spleen.

Więcej szczegółów

Cena po zalogowaniu

  • Wysyłka tego samego dnia
  • Darmowa dostawa od 500zł
  • Gwarancja najwyższej jakości win
Masz pytanie? Zadzwoń!
Telefon +48 882 190 130
+48 602 499 960
Godziny pracy infolini Pon. - So.: 10:00 -18:00

Napisz do nas

Email: pkalinski@winecenter.pl

Opis

Styl wytrawne
Kolor czerwone
Rocznik 2011
Kraj Francja
Apelacja Moulis-en-Médoc
Szczepy Cabernet Sauvignon, Merlot, Cabernet Franc,
Format 0,75 L
Winnica Merlaut Family

Więcej informacji

Zamek nosi imię właściciela z XVIII wieku André-Pierre Gressier de Poyen; jeśli chodzi o „Grand Poujeaux”, tak nazywa się najbardziej jakościowa strefa Moulis, z terroirem ze żwiru i gliny, którego obszar obejmuje 10 hektarów. Od 2003 roku Gressier Grand Poujeaux należy do rodziny Merlaut, właściciela innych prestiżowych zamków, takich jak Gruaud Larose, Haut-Bages Liberal, Camensac i Chasse Spleen. Ta ostatnia pierwotnie tworzyła pojedynczą posiadłość z sąsiadem Gressier.

Wina Gressier Grand Poujeaux to mieszanka pół na pół Cabernet Sauvignon i Merlot, zapewniająca wyjątkowo czarujący wynik, gotowy do spożycia w młodości. Dość taniczne, z aromatem czarnych owoców, kawy i cynamonu, oferują dobrą świeżość i ciekawy potencjał starzenia.

Strona jest przeznaczona dla pełnoletnich użytkowników.

Czy masz ukończone 18 lat?